Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Ворзель від 90-х - до теперішнього часу

Середина 80-х років виявилася складною для всієї країни. Зміни, викликані перебудовою та розпадом СРСР зажадали нових форм господарювання. У перші роки перебудови значне число власників ворзельськіх здравниць були або розформовано, або збанкрутувало, а їх підопічні - піонерські табори, будинки відпочинку та інше, що мали в той час прекрасно розвинену передову оздоровчу базу, були залишені напризволяще. Після аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році Ворзель опинився в зоні трагедії. Відразу припинився потік відпочиваючих. На жаль, в цих умовах більшість ворзельськіх здравниць не змогли вижити. Вони були залишені своїми господарями і з часом розібрані місцевими підприємцями на будматеріали, які продавалися за безцінь.

Великі зміни в курортній структурі селища потягнули за собою і зміни в соціальній сфері. Один за одним перестають працювати магазини - універмаг, взуттєвий, культканцтовари, дитячого одягу, госптовари та книжковий (останній протримався найдовше). А у тих продовольчих магазинів, які продовжували працювати з'явилися нові господарі - кооператори та приватні підприємці. У селищній парку перестали функціонувати тир, кафе, станція прокату човнів, танцмайданчик. Перестав працювати ринок.

Але життя не стоїть на місці. Згодом у двоповерховому приміщенні колишнього універмагу відкрився банк. Відкрився невеликий магазин промтоварів. На вокзалі з'явилися приватні ларьки. У приміщеннях колишніх магазинів і в корпусах деяких здравниць відкрилися малі підприємства. Почав працювати ресторан бару "Відпочинок". На протилежному боці ставка відкрився автокемпінг "Лісова красуня" з рестораном. А незабаром на місці колишньої станції прокату човнів почав працювати ресторан "Шкіпер", побудований у вигляді парусника. У селищі полагодили покриття доріг, заасфальтували нові вулиці. У 2000 році в нове приміщення (раніше там розміщувалося ворзельське управління курортної торгівлі) перевели поліклініку.Со середини 80-х років починається інтенсивна забудова виділених ділянок на полі при в'їзді в селище. Тут виростають справжні витвори архітектурної фантазії одно-і двоповерхові будинки, з вежами і без таких, з красивими кам'яними огорожами і модними зеленими газонами. З'являються нові будинки і в самому Ворзелі: заможні кияни купують великі ділянки зі старими будівлями в лісовій частині селища і будують на їх місці великі комфортабельні сучасні будинки, адже так чудово мати дачу у Ворзелі, де можна відпочити від виснажливих буднів великого міста.

Історія повторюється. Через сто років свого існування в селищі знову будуються дачі. Ворзель, як і раніше, привертає людей своїм цілющим кліматом, затишністю, можливістю спілкуватися з чарівною природою.


Еще статьи

Історичні пам"ятки та визначні місця Ворзеля
Санаторій "Зірка". Ворзель
Гармонія в інтер"єрі це просто

Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене