Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Встановлення більшовицької влади у Ворзелі

Після повалення царизму в лютому в 1917 року людям було важко розібратися в суспільно-політичній обстановці, що склалася в країні. Деякі записувалися в партію меншовиків та есерів, інші підтримували більшовиків. Під час перших виборів до Ворзельської Волостної ради, що відбулися в березні 1917 року, тривала гостра суперечка між прихильниками найбільших на той час політичних партій - більшовиків, меншовиків та есерів, в результаті якої владу в селищі очолили більшовики. Багато ворзелян з числа заможного класу і дворянства виїхали за кордон.

У роки громадянської війни на ворзельськой землі побували німецькі окупанти, гетьманці, петлюрівці, денікінці, білополяки, червоноармійці. Всі вони несли населенню розорення, грабунки, голод, смерть. Ворзель багато разів переходив з рук в руки. У 1919 році, коли війська Червоної Армії прийшли в Ворзель, більшовики збирали одяг і продукти харчування у заможних жителів і відправляли бійцям Червоної Армії і голодуючому пролетаріату Петрограда, вилучали зброю, розшукували і виловлювали тих, хто не бажав воювати на стороні нової влади, боролися зі спекуляцією і відбирали у людей надлишки продуктів харчування. Волревком разом з активістами ворзельського Комітету незаможних селян (КМК) заарештували багатьох незадоволених новою владою і передали в Київський губернської ВЧК для знищення як ворогів більшовицького режиму.

В історії Ворзеля це був дуже складний і жорстокий період. У червні 1920 року після запеклих боїв війська Червоної армії в черговий раз захопили Ворзель і цього разу радянська влада була встановлена ​​остаточно. У цей час на Київщині почали виникати народні військові формування, які боролися за незалежність України. Серед них найбільшим був загін отамана Орлика (Ф. П. Артеменко, народився в Гостомелі). Місцеве населення ставилося до них співчутливо і навіть поставляло їжу. Щоб придушити збройний опір більшовицька влада вдалася до жорстоких репресій. У колись затишному і спокійному дачному селищі, як і в інших населених пунктах Київщини взяла гору атмосфера підозри і зрадницького. Після ліквідації повстанських загонів спокою все одно не настав: почалося зростання бандитизму. Смертність перевищувала народжуваність. Роботу знайти було майже неможливо. Людям тоді доводилося їсти суп із сіна і кашу з жита. Багатьох виручало лише підсобне хозяйство.Сразу після закінчення Громадянської війни, наприкінці 1920 року в селищі була створена перша партійна організація, яку очолив робочий 9-го ділянки служби колії станції Ворзель Г. А. Стасевич. У 1922 році з числа молодих залізничних робітників була створена перша комсомольська організація, яку очолив В. С. Гриневицкий. З нагоди третьої річниці Жовтневої революції у Ворзелі була відкрита лікарня на 10 ліжок, яку розмістили в приміщенні націоналізованої дачі Зейделя, лікарем був Брайловскій. Цей будинок, значно перебудований в повоєнний час, можна побачити і в даний час по вулиці Великого Жовтня, 80. Незабаром було націоналізовано і багато інших дач, на базі яких створили: дитячий будинок на колишній дачі генерала Івановського (в 1922 р.), амбулаторію (1922 р.), дитячий сад, початкову школу в колишньому будинку графині Уварової. У 1921 році в селищі заснували хату-читальню, яка стала справжнім осередком боротьби з неписьменністю. Для неї відвели половину будинку, в якому був магазин Макітрюкова (нині там знаходиться бібліотека).

У тому ж році розпочав роботу молодіжний літературно-артистичне товариство (літарт). Глядачів було так багато, що вони навіть не могли всі розміститися в невеликому залі для глядачів. Кухоль був необхідно більше приміщення. Для цього було вирішено відібрати дачу у відомого актора С. Г. Жданова, де був зал для глядачів на 300 місць. Місцеві комсомольці в 1924 році самостійно змайстрували невелику електростанцію, яка змогла забезпечити Ворзель електричним освітленням. У 1925 році був націоналізований будинок фармацевтів Загурський, в якому відкрили державну аптеку. У цьому будинку аптека знаходиться і понині. Почала створюватися споживча кооперація, на території маєтку поміщика Пеховского (у сучасному навчальному господарстві) відкрили колгосп, при Ворзельської залізничних майстерень (навпроти нинішнього селищної ради) розпочала роботу профтехшкола.


Еще статьи

Трохи історії. Ворзель
Ворзель. Санаторій "Україна"
Гармонія в інтер"єрі це просто
Встановлення більшовицької влади у Ворзелі
красивейшие места, чистый воздух, хорошее настроение...
Таунахаузы
по 204 м.кв.
Двухуровневая 90 м.кв
Всего за 58 000 $
по 240 м.кв. и территорией в 3 сотки
Таунхаузы в Ворзеле


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене