Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Заснування Ворзелю

Сучасне селище Ворзель виникло наприкінці XIX ст. в урочищі "Ворзель", під час будівництва залізничної лінії Київ-Ковель (нині Південно-Західна залізниця), на землях належали поміщикам Йосипу Йосиповичу Пеховському та Лідії Олександрівні Кичеєвій. У ті часи тут був густий сосново-дубовий ліс. Західна частина лісу називалася урочищем "Кичеєво" і належала графині Л. О. Кичеєвій, а маєток поміщика І. Й. Пеховского знаходилося на території сучасного науково-дослідного господарства "Ворзель". У період підготовки до будівництва залізниці поміщики Красовський і Сагатовський, яким належали землі сучасного селища Буча, змогли за допомогою підкупу домогтися, щоб залізнична колія проклали по їх землях, хоча для цього потрібно було зробити велику дугу. Згодом вони вигідно продали свої дешеві заболочені землі, які знаходилися поблизу нової залізниці, за ціною орних. Для того, щоб прокласти колію потрібно було рубати просіку, а ліс в цих місцях був настільки густий, що важко було пройти навіть пішки.

Залізницю ввели в експлуатацію 6 жовтня 1902 року. Спочатку вона була одноколійною, у 1908 році побудували другу колію. Як тільки в 1898 році на ділянці Київ-Тетерів почалося будівництво залізниці, поміщик Пеховскій і його сусіди по землевладению розділили свої земельні масиви на 229 прямокутних ділянок і склали план майбутнього селища. Кожен дачну ділянку мав площу 1660 кв. сажнів і коштував 900 рублів. Крім цього покупцеві необхідно було внести деяку суму за землю, яка призначалася для загального користування - вулиці, базар (одна десятина), парк (більше трьох десятин), церква. Першим купив ділянку в майбутньому Ворзелі комерсант Я. Ш. Оршанський з с. Михайлівка-Рубежівка, який торгував всім - від дьогтю до духів. Його ділянка простягався від залізниці до сучасного санаторію "Перемога", а будинок стоїть і досі по вул. Великого Жовтня, 76 навпроти бібліотеки. У 1901 році поміщиця графиня Л. О. Кичеєво також розділила свої угіддя (польову їх частина площею приблизно 200 га) на 279 ділянок, але менших за розміром (по 60 десятин), щоб їх можна було швидко розпродати під забудову менш заможним громадянам за меншу ціну.

У 1905-1917 роках тут побудовано 16 господарів. Переважна більшість дач використовувалися їх власниками лише влітку, а взимку там жили охоронці і прислуга, які також наглядали за земельними ділянками, квітниками та плодовими деревами. У перші роки швидкість руху по новій залізниці була невелика - 20-25 км / год. Пасажирські поїзди на роз'їзді у Ворзелі взагалі не зупинялися, а приміський поїзд Київ-Тетерів курсував один раз на добу. Спочатку побудували невелику посадочну платформу, біля якої стояв старий товарний вагон і високий ліхтар. У вагоні влаштувалися квиткова каса і кімнатка чергового по станції. Зала очікування не було. Через деякий час для захисту пасажирів від негоди до вагона прибудували прикрашений різьбленням навіс з великою табличкою - "Ворзель". Згодом праворуч від вокзалу утворилася привокзальна площа, на якій перед приходом або відходом поїзда збиралося чимало селян на возах і підводах. Під'їжджали також на елегантних бричках відпочиваючі - зустріти гостей. На площі стояв кам'яний будинок з півной.В 1912 році в Києві проходила велика сільськогосподарська виставка. Після її закінчення залізничне відомство придбало один з павільйонів (у ньому демонструвалися породи гусей). Його перевезли в Ворзель і встановили в якості нового вокзалу. Красиве дерев'яне будівництво було виконано в російському стилі і прикрашене прекрасної різьбленням по дереву. До раніше павільйону добудували цегляне приміщення для залізничних служб і високі навіси по сторонам. Під стелею в залі очікування перебувала велика люстра зі свічками. Щоб їх запалювати, за допомогою спеціального механізму люстру опускали вниз.

Саме таким пам'ятають вокзал Ворзельської старожили, адже це красива споруда прикрашало селище до 1941 року. Під час відходу радянських військ на самому початку війни Ворзельської вокзал був підірваний (центральна частина) і він повністю згорів. Замість нього окупанти побудували новий будинок із залом очікування, касою і буфетом. У повоєнний час вокзал був добудований. У такому вигляді він стоїть і понині.


Еще статьи

Деятельность БТИ продлили на 1 год
Будет ли Ворзель всеукраинской здравницей?
Ворзель як курорт
Происхождение названия Ворзель
Климат Ворзеля
Всего 12 квартир
Малоквартирный дом
отличное предложение
красивейшие места, чистый воздух, хорошее настроение...
Таунахаузы
по 204 м.кв.
элитное жилье
Шикарнейншее место
Двухуровневая 90 м.кв
Всего за 58 000 $


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене