Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Забудовники Ірпеня займають більшу частину ринку

Ірпінь - це місто в Київській області України, обласного значення.

Сьогодні (2011) населення становить - 96.180 чоловік. В основному забудовники Ірпеня намагаються розташуватися на річці Ірпінь. На лінії Київ - Ковель, знаходиться залізнична станція. Про Ірпінь можна розповісти приблизно в такому порядку: спочатку його історія, потім економіка, після неї розповімо про культуру, і звичайно ж про освіту.

Історія Ірпеня зобов'язана своєю появою, точніше навіть місто Ірпінь зобов'язаний, тому, що почалося будівництво залізниці (Київ-Ковель) дороги, почалося воно в 1899 році. Недалеко від Києва, біля дороги - засновують дачні селища Ірпінь (працівники залізниці), а так само Ворзель та Буча. Ірпінь і Буча, ці селища отримали назви від річок, біля яких вони й перебували.

Селище Ірпінь в 1956 році, отримує статус міста, притому районного підпорядкування, ще й у складі Києво-Святошинського району. Далі указом Президії В. С. Української РСР - в 1962 році, 30 грудня, Ірпінь отримує статус міста вже обласного підпорядкування, далі в нього включили селища міських типів Бучу (c 2007 року - це місто обласного значення), Гостомель, Ворзель, Коцюбинське.

У місті економіка стоїть на заводі «Ірпеньторфмаш»; виконує він виробництво будматеріалів; відкрита меблева фабрика.
Центр району овочівництва-все це Ірпінь, він постачає Київ овочами.
Починаючи з 2003року, культура вносить щоденні проведення Ірпінського кінофестивалю (альтернативний кінематограф).

Є в місті, і кілька парків для відпочинку: парк Правика (вул. 3-го Інтернаціоналу), парк Алієвої (вул. 3-го Інтернаціоналу), парк Перемоги (знаходиться біля 17-ї школи.


Еще статьи

Дзеркала в інтер"єрі
Ворзель
Ворзель за часів будівництва соціалізму
Отличная транспортная развязка
Отличное место
Красивейшая природа
Всего 12 квартир
Малоквартирный дом
отличное предложение


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене