Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Історія міста Ірпінь

У 1899 році починається будівництво залізниці Київ-Ковель. Саме тоді вперше і згадується селище Ірпінь. Але ця територія була заселена з глибокої давнини.

Перша письмова згадка датується 1494 роком. У 1506 році вперше в письмових джерелах згадується село Романівка, сьогодні частина Ірпеня. Назва міста Ірпінь походить від назви однойменної річки, яка тече через місто.

Ірпінь першими заселяли залізничники, через те, що управління Південно-Західних залізниць викупило землю у поміщика Сагатовського біля річки Ірпінь, по лінії залізниць Київ-Ковель, і продавало її в кредит своїм працівникам. Біля дороги, недалеко від Києва, працівники залізниці засновують дачні селища Ірпінь, Бучу та Ворзель. Селище Ірпінь і Буча отримали свої назви від однойменних річок, біля яких вони розташувалися. У 1917 р. Ірпінь отримав статус міста, яке було скасувати 8 лютого 1921 року. З 1917 року місто кілька разів переходило з рук в руки і остаточно був зайнятий Радянськими військами в лютому 1919 року.

24 серпня 1941 німецько-фашистські загарбники захопили Ірпінь. 7 листопада 1943 Ірпінь було звільнено від гітлерівської окупації.

У 1956 році селищу Ірпінь надається статус міста районного підпорядкування у складі Києво-Святошинського району. Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 30 грудня 1962 року Ірпінь надається статус міста обласного підпорядкування, в нього включені селища міського типу Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське. Таким чином, в середині 60-х років завершується формування сучасної території Ірпінського регіону.

У 1991 році Ірпінь стає частиною незалежної України. З 2007 року Ірпінь стає містом обласного значення.


Еще статьи

Ворзель на початку ХХ ст.
Деятельность БТИ продлили на 1 год
БТІ припинить прийом документів
Отличная транспортная развязка
Отличное место
Красивейшая природа
красивейшие места, чистый воздух, хорошее настроение...
Таунахаузы
по 204 м.кв.
красивейшие места
Ворзель
Наша природа удивит Вас


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене