Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Історія міста Ірпінь

У 1899 році починається будівництво залізниці Київ-Ковель. Саме тоді вперше і згадується селище Ірпінь. Але ця територія була заселена з глибокої давнини.

Перша письмова згадка датується 1494 роком. У 1506 році вперше в письмових джерелах згадується село Романівка, сьогодні частина Ірпеня. Назва міста Ірпінь походить від назви однойменної річки, яка тече через місто.

Ірпінь першими заселяли залізничники, через те, що управління Південно-Західних залізниць викупило землю у поміщика Сагатовського біля річки Ірпінь, по лінії залізниць Київ-Ковель, і продавало її в кредит своїм працівникам. Біля дороги, недалеко від Києва, працівники залізниці засновують дачні селища Ірпінь, Бучу та Ворзель. Селище Ірпінь і Буча отримали свої назви від однойменних річок, біля яких вони розташувалися. У 1917 р. Ірпінь отримав статус міста, яке було скасувати 8 лютого 1921 року. З 1917 року місто кілька разів переходило з рук в руки і остаточно був зайнятий Радянськими військами в лютому 1919 року.

24 серпня 1941 німецько-фашистські загарбники захопили Ірпінь. 7 листопада 1943 Ірпінь було звільнено від гітлерівської окупації.

У 1956 році селищу Ірпінь надається статус міста районного підпорядкування у складі Києво-Святошинського району. Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 30 грудня 1962 року Ірпінь надається статус міста обласного підпорядкування, в нього включені селища міського типу Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське. Таким чином, в середині 60-х років завершується формування сучасної території Ірпінського регіону.

У 1991 році Ірпінь стає частиною незалежної України. З 2007 року Ірпінь стає містом обласного значення.


Еще статьи

Вільне планування квартири
Ворзель як курорт
Тюльпанове дерево
Ворзель в давнину
Як правильно оглянути придбану нерухомість

Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене