Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Ірпінь - претендент на Сколково по-українськи

Сергій Тігіпко, віце-прем'єр-міністр України, оголосив про те, що в передмісті Києва може розташуватися сучасний Технопарк. Ірпінь (точніше територія під Ірпенем) - один з претендентів на розміщення Технопарку. Технопарк стане українським аналогом російського Сколково або всесвітньо відомої американської Силіконової долини (Кремнієвої долини).

Будівництво, повне створення Технопарку розраховують здійснювати в партнерстві з представниками українського бізнесу. Як заявив Сергій Тігіпко, це дасть шанс на здешевлення житла та офісних приміщень для працюючих у Технопарку IT-підприємців. Приблизна територія майбутнього Технопарку складе 140 га.

Ірпінь як потенційне розташування Технопарку назвав Анатолій Присяжнюк, губернатор Київської області. Другим місцем-претендентом для будівництва Технопарку визначено Фастів.

Технопарк розмістить на своїй території офіси тих компаній, які істотно можуть вплинути на розвиток України. Американська Силіконова долина, наприклад, включає офіси таких знаменитих компаній і підрозділів, як Sony, Microsoft, eBay, Xerox, Yahoo!, IBM, Facebook, Logitech і ін Два університети з розташованих у Силіконовій долині добре відомі кожному з нас. Це Стенфордський університет і Каліфорнійський університет.

Український проект Технопарку повинен зібрати офіси передових високотехнологічних компаній, що працюють в сферах телекомунікації, інформаційних технологій, медичної техніки, енергоефективності та космосу. На території Технопарку заплановано два наукових чи навчальних закладів. В проекті буде передбачено і достатню будівництво житла. Сергій Тігіпко вважає за необхідне створення IT-інкубаторів при гуртожитках техуніверситету. Це допоможе молодим підприємцям відразу почати свою справу.

Буден створений державний інвестиційний фонд для підтримки стартапів. Так держава допоможе новим компаніям пройти важкий етап від готового продукту до його реалізації.

Сергій Тігіпко заявив, що вже на 2012 рік заплановано вирішення юридичних питань і масштабна проектна робота.

Нагадаємо, що віце-прем'єр-міністр України очолює робочу групу, яка включає представників асоціації «IT-України» і ректорів технічних ВНЗ. Ними були розроблені необхідні зміни в українському законодавстві, які спрямовані на підтримку IT-сфери. Одна зі змін - зниження податків для IT-компаній.

Думки простих обивателів про плани створення Технопарку поки не всі позитивні. Багатьох бентежить копіювання ідеї підмосковного інноваційного центру, технопарку Сколково. Інші розцінюють проект створення українського Технопарку як спосіб отримання нелегальних коштів в процесі його реалізації. А єдино корисним передбачають створення двох заявлених навчальних або наукових закладів.

При оптимістичному погляді на Технопарк під Києвом його створення і функціонування може створити всі умови для розвитку та Ірпеня, і, звичайно, всієї України.


Еще статьи

Ворзель в роки довоєнних п"ятирічок
Вільне планування квартири
История Ворзеля
Місто Ірпінь
Санаторій "Зірка". Ворзель
Отличная транспортная развязка
Отличное место
Красивейшая природа
красивейшие места
Ворзель
Наша природа удивит Вас


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене