Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Ірпінь - унікальне місто на землі

Ірпінь - унікальне місто за своєю природою. Оздоровчий ефект клімату Ірпінського регіону широко відомий по всій Україні. Ось чому так багато людей з'їжджаються до Ірпеня і прилеглі селища для проходження санаторного лікування. В Ірпені однаково добре і корисно як жити, так і відпочивати. Повітря в будь-який час року має помірну вологість і цілюще для органів дихальної системи, атмосферний тиск практично без коливань протягом всього року, що позитивного позначається на самопочутті мешканців та гостей міста.

Частка сонячних днів у році дуже висока, дощів мало навіть влітку і вони відрізняються нетривалістю і теплою погодою. Восени і навесні в Ірпені стоїть тепла суха погода, та й зима не відрізняється лютим холодом. У грунті, у воді і в рослинах фахівці відзначають високий вміст мінералів та інших корисних речовин.

Це лише малий відсоток причин, по яких багато киян змінюють своє елітне житло в центрі столиці на житло в Ірпені або його околицях, зберігаючи при цьому наявність роботи або бізнесу в Києві. Житлом та дачами в Ірпенеском регіоні обзаводяться навіть впливові та відомі люди України з різних галузей життя - це і політики, і телевізійні ведучі, і продюсери, і музиканти, і інші представники київської та української еліти. Число покупки житла в Ірпені впливовими людьми за останні роки зростає.

Ірпінь - найближчий до столиці місто. При цьому він відділений від Києва, немов стіною, своїми багатими хвойними лісами, в ньому панує благодать, тиша і спокій, чого не знайдеш в столиці. Та й сам Ірпінь потопає в безлічі зелених насаджень і парків. При відсутності підприємств, які могли б забруднювати повітря нашого міста, в Ірпені є все необхідне для розваги, відпочинку, здоров'я та бізнесу. Це спа-салони, спортивні й оздоровчі центри, бутіки, магазини, супермаркети, торгові центри, готелі, вищі навчальні заклади, коледжі, школи, дитячі садки, розвиваючі центри, бібліотеки, нова поліклініка, відділення провідних українських банків.

Для сімейного відпочинку регіон оснащений клубними розважальними комплексами, ресторанами, кінотеатрами, басейнами на території санаторіїв. Найбільш відомими санаторіями, в яких можна отримати весь спектр послуг є «Дубки» і «Ірпінь». Основною спеціалізацією наших санаторіїв є серцево-судинні захворювання, велика увага приділяється водним процедурам, клімато-і кисневої терапії, лікувальної фізкультури, здорового харчування. На території санаторіїв функціонують різні лабораторії, діагностують кабінети та солярії. Відомим курортом Ірпінь вважався ще в пострадянські і радянські часи. Приємно, що він не втратив свого високого статусу як прекрасного курорту і в наші дні, не дивлячись на те, що кількість санаторних одиниць в егіоне скоротилося більш ніж у 10 разів.

Можна з упевненістю сказати, що жити в нашому місті набагато приємніше і краще, ніж у столиці, з якою Ірпеня відмінне транспортне сполучення. Від Ірпінського залізничного вокзалу можна потрапити практично в будь-який район Києва - ходять автобуси, маршрутки, електрички. Дорога займе всього 20-25 хвилин. До того ж розмашистими темпами йде будівництво нової, більш зручною, широкою і рівною автомагістралі. Хоча вже зараз доїхати до Києва власним автомобілем можна хвилин за 15. Ось чому в останні роки Ірпінь придбав популярність завдяки розвиненій інфраструктурі і по праву вважається самим мальовничим куточком Київської області. До того ж не забудьте, що саме місто позбавлений пробок, а кількість супермаркетів дозволяє здійснювати покупки швидко, без стояння в чергах біля кас, так часто віднімає даремно наш час. Таким чином, потрапляючи в Ірпінь в якості постійного жителя або в якості гостя міста, відчуваєш себе причетним до якогось райського місцем на землі.

До того ж, порівняно з Києвом, Ірпінь лідирує за швидкістю, кількості, а головне, якості споруджуваних кнових вартір для молодих сімей. Будівельні компанії, що відповідають за забудову Ірпеня, відрізняються своєю надійністю, комфортом, гнучкими цінами і затишком пропонує ними житла. Ірпінь - чудове місце для життя та виховання маленьких дітей. Адже будь-який батько турбується про те, яким повітрям дихає його дитина, в якій екології він живе.

Ірпінь має унікальну природною зоною. Люди, потрапляючи до Ірпеня з Києва, відразу відчувають різницю у вдихуваному ними повітрі. Він чистий, свіжий, збагачений ароматом хвої, завдяки рясним хвойним насадженням і більш високому розташуванню щодо Києва. Крім хвойних лісів, в Ірпіні безліч інших насаджень. Це і берези, і граби, дуби, осики, тополі, липи, акації, клени і безліч інших дерев, які забезпечують Ірпінь чистим свіжим повітрям. У той час як у більшості міст України зелені насадження вирубуються для збільшення придатної для забудови території, в околицях нашого міста йде турбота і про природно вирощених деревах, і відбувається штучне їх вирощування. У лісі й на території санаторіїв Ірпеня та околиць влітку безліч суниці та малини, а восени - грибів. Також до цих пір можна зустріти лікарські трави, які вже нечасто зустрінеш в околицях Києва - ромашку, звіробій, м'яту, чебрець, шавлія, календулу. Тому, потрапивши до нашого міста хоча б раз, хочеться повертатися туди знову і знову. Тому що практично з першого візиту відчувається та здорова атмосфера, екологія і єднання з природою, що панують в Ірпені та околицях, роблячи наші місця чарівними.

Єдине, в чому Ірпінь відчуває гостру необхідність - це житлові комунікації. Водопостачання та каналізації Міська влада приділяє недостатньо уваги, що трохи знижує якість життя в більш старих районах нашого молодого міста. Асоціація забудовників Ірпеня надає посильну допомогу місту в ремонті міських комунікацій, дорожнього покриття, в організації дитячих і молодіжних фестивалів і свят.


Еще статьи

Загальна інформація про Ворзель
Настрій в дрібницях
в красивейшем доме
Классное место в Ворзеле
и с красивейшей природой!
Двухуровневая 90 м.кв
Всего за 58 000 $
красивейшие места
Ворзель
Наша природа удивит Вас


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене