АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Місто Ірпінь

Невелике місто обласного підпорядкування в Київській області, кліматичний курорт. Назва свою позичив у річки, на берегах якої і виріс. А виріс завдяки ... залізниці. Коли через цю місцевість пролягла залізнична гілка Київ-Ковель (1899), у районі, в мальовничих місцях, працівники залізниці почали створювати дачні селища (Буча, Ворзель та інші). Одним з них був і Ірпінь. Вже на початку ХХ ст. Ірпінь став популярним місцем відпочинку киян. Люди їхали сюди ради природи: з трьох сторін Ірпінь оточують ліси, з четвертої протікає річка, на її березі були влаштовані купальні, а ще можна було порибалити чи покататися на човні. Свого часу тут відпочивав Борис Пастернак, тут народився цикл прекрасних віршів, які стали основою збірки поета «Друге народження» (1930-1932), поема «Спекторський». Потім Пастернак напише в листі до О. Фрейденберг: "А літо було чудове, чудові друзі, чудова обстановка. І те, з чим я прощався, - робота раптом якось відійшла на сонці, і мені давно, давно вже не працювалося так, як там, в Ірпені. Звичайно - світ досконалої відірваності та ізоляції, начебто самотності гамсунівського голоду, але світ спокійний і рівний. "

Про курортних традиціях нагадують пансіонати і санаторії Ірпіня: «Ірпінь», «Дубки», а ще Будинок творчості Національної Спілки письменників України у великому парку. У травні тут традиційно проводяться семінари для майстрів слова, в яких брали участь Оксана Забужко, Олександр Ірванець, Сергій Жадан, Тарас Прохасько, Андрій Бондар, Андрій Кокотюха, Світлана Пиркало та інші популярні українські літератори. Правда, часи, коли Ірпінь мав більш ніж 50 санаторних установ та дитячих таборів, все-таки пройшли.

До міського статусу поселенню вдалося піднятися в 1956 році. Незважаючи на такий юний вік, місто може похвалитися легендою про своє походження, яка йде ще з княжих часів. Кажуть, коли хреститель Русі князь Володимир почав насаджувати у своїх володіннях нову віру, далеко не всі сприйняли ініціативу князя схвально. Його сини і дочка Ярина не хотіли зраджувати віру предків. Ярина втекла з батьківського палацу і молилася Дажбогу біля великого дуба. Дружинники Володимира зрубали дерево, залишивши на його місці лише пень. Саме на місці того міфічного пня потім виріс Ірпінь.

Пам'яток архітектури в місті немає, якщо не вважати таким будівлю місцевого вокзалу (1899). Серед інших цікавих достропрімечательностей монумент Т. Шевченко. Його подарувала місту азербайджанська діаспора.


Еще статьи

Як правильно оглянути придбану нерухомість
Налог на недвижимость
Екологічний будинок. Частина 2
элитное жилье
Шикарнейншее место
Отличная транспортная развязка
Отличное место
Красивейшая природа
Двухуровневая 90 м.кв
Всего за 58 000 $
красивейшие места, чистый воздух, хорошее настроение...
Таунахаузы
по 204 м.кв.


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене