АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Вільне планування кімнати

Як зробити квартиру затишною, стильною і функціональною? Як погасити виникаючі в ній вогнища роздратування? І чого, переплануючи квартиру, не варто робити ні в якому разі? Ось декілька дизайнерських порад і "антипорад". Спробуйте - має допомогти!

Тотальна мода на вільне планування, квартири-студії і суміщені кухні-їдальні має свої підводні камені. Будь-який архітектор скаже вам, що просто знести стіни недостатньо. Не розділена на підзони велика площа дуже скоро може почати пригноблювати. Приберіть перегородки між кімнатами, об'єднаєте їх з коридорами і кухнею - і ви отримаєте абсолютно нове приміщення, де, як скоро виявиться, вам зовсім не подобається жити. Чому?

Тому що чисто психологічно нам потрібно кілька різних місць для різних занять.

Нам потрібно, щоб були окремі, хоча б умовно відмежовані зони, де б ми могли спокійно сісти й пообідати, не відчуваючи за спиною двадцяти метрів порожнього простору, щоб був затишний куточок, де б ми могли усамітнитися з книгою, і так далі.

Перше правило планування відкритого простору - хоча б візуально розділити зони різного функціонального призначення - готування, прийому їжі, перегляду телевізора, роботи, відпочинку, спілкування ... Це можна зробити за допомогою:

а) різної текстури підлоги;

б) перепаду висоти стелі або арки між кухонною і вітальні зоною;

в) декількох колон;

г) світлового завіси (звичайно їдальня висвітлюється більш яскраво, а кухня знаходиться в напівтемряві, де підсвічуються тільки робітники поверхні);

д) "барної стійки" чи якихось інших предметів інтер'єру, які виступають в ролі бар'єру.

Виганяємо запахи, відсікаємо звуки

Студія - це, звичайно, здорово, але є одне "але". Коли ми готуємо, у нас пригоряють котлети, тікає молоко і т. д. Ситуація - як у рекламі, тільки з точністю до навпаки: "А запах! Цей запах! .." Ми-то з вами - добре, провітрили - і забули. А м'які меблі? А килими? А портьєри? Тканини вбирають запахи, як губка. Якщо ви часто готуєте удома, зробіть розсувну перегородку між кухонною і вітальні зоною - у будь-який момент кухню можна буде відсікти. До того ж перегородка - це і звуковий екран.


Еще статьи

Ворзель. Санаторій "Україна"
Ворзель. База відпочинку "Енергія"
Історія Ворзеля
Отличная транспортная развязка
Отличное место
Красивейшая природа
элитное жилье
Шикарнейншее место


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене