Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Вільне планування квартири

На Заході досить популярні квартири-студії - просторі приміщення, не розділені внутрішніми перегородками і які становлять єдиний простір. Вільне планування квартир дісталася і до нас. Чим вона так приваблює квартировласників?
У квартирі з вільним плануванням є тільки зовнішні і несучі стіни. Зазвичай у такій квартирі відгороджені туалет і ванна кімната, а решта приміщення виконує функції відразу всіх кімнат - кухні, вітальні, спальні, робочого кабінету. Найчастіше в таких квартирах-студіях воліють жити люди, не обтяжені родиною, і молоді пари - чим більше людина проживає в одній квартирі, тим сильніше їх бажання мати окрему відгороджену кімнату.
Вільне планування квартири допомагає вирішити проблему нестачі простору: за рахунок відсутності внутрішніх міжкімнатних перегородок квартира стає більше, а меблів знадобиться менше, адже один і той же предмет може виконувати різні функції. Припустимо, вдень диван перетворює частину вашої квартири до вітальні, а ввечері він розкладається, і ця ж частина приміщення стає спальнею.
Квартира-студія здається просторіше квартири з такою ж площею, але розбитої на кімнати. У ній добре приймати гостей, вона більш функціональна. Вільне планування квартири - відмінний варіант для «тусовщиків», любителів дружніх вечірок.
Але є у такої квартири свої недоліки. Перший недолік - чисто побутовий. У квартирі без міжкімнатних перегородок дуже швидко поширюються запахи і звуки. Якщо ви смажите котлети в звичайній квартирі - то пахнути котлетами буде тільки кухня; якщо ви смажите котлети в квартирі-студії - пахнути котлетами буде скрізь. Те ж стосується і звуків: музику або гудіння холодильника буде чутно у всіх куточках квартири.
Другий недолік має під собою психологічне підгрунтя. Людині дуже важко довгий час перебувати в просторому приміщенні, не розділеному на функціональні зони. Тому навіть в квартирі-студії повинні бути умовні «кімнати», розділені не стіни, а іншими засобами: перепади рівня стелі і підлоги, різне підлогове покриття, освітлення і т.п. Докладніше про те, як розділити приміщення на зони, можна дізнатися в одній з наших статей.
Якщо вільне планування квартири приваблює вас настільки, що ви готові миритися з недоліками, то у вас є два способи отримати таку квартиру: придбати нову квартиру з вільним плануванням або перепланувати ту, в якій ви живете. Перший варіант здається простішим: купив квартиру, зробив ремонт на свій смак і живи собі. Але покупка квартири - задоволення не з дешевих, та й знайти підходящу квартиру буває непросто.
При покупці квартири з вільним плануванням особливу увагу потрібно звернути на кількість і розташування вікон (погано, якщо всі вікна розташовані на одній стіні), кількість та місцезнаходження стояків (кращий варіант - коли два стояка розташовані в різних частинах квартири), кількість і розташування розеток.
Другий варіант - самостійна перепланування. Якщо ви зважилися перепланувати своє житло, потрібно доля кілька важливих моментів:

  • Будь-яка перепланування повинна бути узгоджена у відповідних інстанціях.
  • Забороняється зносити або зрушувати несучі стіни, об'єднувати балкон і кімнату.
  • Забороняється поєднувати вентиляцію санвузла та кухонну витяжку.
  • Забороняється проводити опалення на лоджію і балкон.
  • Переносити санвузол або збільшувати дверний проріз в несучій стіні можна тільки з дозволу відповідних інстанцій і при наявності спеціального проекту.

Далеко не будь-яку типову квартиру можна перетворити на квартиру-студію. Але вільне планування квартири далеко не завжди має на увазі під собою студію або пентхаус. Об'єднання двох кімнат в одну - це теж вільне планування. Найбільш поширений окремий випадок такого об'єднання - це вітальня, поєднана з кухнею.
Вільне планування квартири - відмінний варіант для тих, хто любить великі простори.


Еще статьи

Ворзель. Київський обласний санаторний комплекс "Кичеєво"
Історія Ірпеня
В БТІ Кеєва зміни
История Ворзеля как курорта
Отличная транспортная развязка
Отличное место
Красивейшая природа
элитное жилье
Шикарнейншее место


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене