ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Вільне планування квартири

В даний час кожен власник нової квартири відразу ж починає в ній грандіозний ремонт, мріючи створити затишне, гармонійне і оригінальне житло.

Зробити це буде набагато легше, якщо придбати квартиру з вільним плануванням, яка сьогодні користується великим попитом, саме через величезних можливостей, що відкриваються перед її господарем.

Про зручність і практичність квартир з вільним плануванням, читайте у цій статті.

Отже, якщо ви сміливий і рішучий людина, що прагне втілити в своїй квартирі самі неординарні, свіжі та сучасні ідеї, то вільне планування задовольнить всі ваші найпотаємніші бажання, адже в такому приміщенні кожен стає творцем і творцем.

Як же можна пояснити цей привабливий термін «вільне планування»? Та дуже просто - це досить велике приміщення, в якому окрім зовнішніх, несучих стін та санвузлів нічого немає. Простою мовою можна сказати, що це звичайна велика коробка. Звичайно ж, перше враження зовсім не надихає, але на мить закрийте очі і уявіть, що це чистий аркуш, на якому можна намалювати все, що вашій душі завгодно, тим самим створити щось індивідуальне й ексклюзивне.

Такий варіант планування відкриває перед вами масу можливостей від розміру, кількості кімнат до їх розташування і навіть форми.

Створити затишне, комфортне і функціональний простір у квартирі з вільним плануванням ви можете за допомогою різних перегородок. Встановлюються вони в такому приміщенні, де завгодно і як завгодно, а це дуже зручно, адже вам не доведеться нічого ламати, крушити і переробляти, а лише будувати і будувати.

Перегородки можуть бути як стаціонарними (самонесучими стінами), так і тимчасовими (ширмами), які при бажанні можна прибрати. Відбудовуються вони в тому випадку, якщо вам необхідно створити жорсткі межі і відокремити дитячу або спальню, а також, якщо ви захочете додати ще одну кімнату, особистий кабінет, наприклад, який повинен бути повністю ізольований.

Самонесучі перегородки можна звести практично з будь-якого матеріалу. Прекрасно виглядатиме цегляна стіна, яку при бажанні можна обробити декоративною штукатуркою. Створити в приміщенні відчуття простору можна за допомогою конструкції з склоблоків. Така стіна-перегородка може позмагатися в міцності і з цегляною, а до того ж виглядати вона буде стильно і сучасно. Безумовно, можна встановити такі стіни і з легших матеріалів: гіпсокартону або пінобетону.

Захоплюватися ж стаціонарними перегородками не слід, доцільніше використовувати в інших випадках легкі тимчасові перегородки, які й зручні, і практичні і функціональні. Розставити певні акценти і виділити певні зони, не перевантажуючи при цьому приміщення, можна за допомогою трансформованих перегородок-ширм. Такі конструкції можна ставити не тільки по прямій лінії, а й будь-яким чином зігнути. Ширма утворена з окремих елементів. Їх рамки виготовляються з МДФ, покриваються шпоном з буку, горіха або фарбуються в будь-який колір. Елементи перегородки з'єднані один з одним циліндричними петлями, а до нижньої частини кожного елемента прикріплені прогумовані коліщата, завдяки яким перегородка може вільно пересуватися і встановлюватися по вигнутій лінії. Ви можете вкласти в рамки скло, дзеркало, шпоновані плиту і багато іншого. Неважливо, який матеріал ви оберете, будь ширма-перегородка не тільки розділить простір у вашій квартирі на потрібні вам функціональні зони, але і буде дуже ефектно виглядати. За допомогою несучих перегородок ви зможете змоделювати простір саме так, як вам буде зручно і при цьому зберегти відчуття простору і свободи.

У наш час в сучасних квартирах не передбачені ніші, так популярні раніше. Отстройте у своїй квартирі з вільним плануванням простору або невелику нішу, і ви побачите, наскільки це зручно і практично. Створивши таке приміщення, ви можете використовувати його під самий справжній альков, відгородивши від іншої частини кімнати шторою або складається дверима. У такій ніші можна обладнати спальню, укриту від сторонніх очей якийсь перегородкою, у вигляді стелажа, наприклад, який буде нести додаткові функціональні навантаження. Дуже яскраво буде виглядати така конструкція, прикрашена квітами в горщиках. Також у такий стелаж можна виставити книги або різні аксесуари.

Якщо ж ви не хочете відбудовувати великі алькови, то обмежтеся невеликими нішами, які будуть дуже зручні в передпокої, на кухні та у ванній. На кухні, в ніші зручно розташувати духовку, холодильник або міні-комору з морозильником, а в передпокої та ванної спорудити в ній невеликі шафки.

Крім розглянутих варіантів, ви можете встановити у своїй квартирі з відкритим плануванням і подіуми різних висот, розмірів і форм, за допомогою гіпсокартону змінити форму стін і стель, поєднати санвузли, об'єднати кухню і вітальню, тобто втілити в дійсність саме своє особисте бачення житлового простору .

Квартири з вільним плануванням - це сучасне та практичне рішення проблеми однотипності квартир, яке допомагає перетворити приміщення на майданчик для творчого експерименту і польоту фантазії.


Еще статьи

Типова забудова з 1955 до 2000-х
У Києво-Святошинському районі змістили голову Держкомзему
Місто Ірпінь
теперь стоит как квартира!
Таунхаууз
240 кв.м. всего за 125 000 $
96 квадратных метра в 2 уровнях
Светлая квартира
80 000 $


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене