Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


\\\"Життя в Бучі – західний стиль життя\\\"

Всім відомо що людський розвиток не стоїть на місці, з кожним поколінням потреби людства постійно зростають, що є основним стимулом для розвитку науки та техніки. Все більше і більше уваги люди звертають на умови життя не тільки власного будинку чи квартири, а й всього міста в якому вони проживають.

 

Вимогам західного стилю життя відповідають дуже мало міст України, але тим не менше такі міста в Україні є, серед них одним із найкращих є місто Буча.
 

Бурхливий розвиток тоді ще селища Бучі співпав з початком XXI сторіччя. На даний момент дане місто має високорозвинену інфраструктуру та рівень життя населення, який дійсно відповідає західному стилю життя.
 

Переваг міста Бучі з поміж інших міст України є дуже багато, до них належать: близьке розташування до м. Києва, потужна соціальна інфраструктура (освіта, наука, культура, охорона здоров`я, транспорт, система комунікацій, обслуговування…), екологічно чиста територія (соснові ліси, парки, озера, сквери), та інше. Все це і робить Бучу містом з дійсно високоякісним західним рівнем життя його мешканців.
 

Перейдемо детальніше до основних переваг м. Бучі:

Відстань від міста Києва до міста Бучі є досить невеликою – всього 18 км. від метро Академмістечко, що приблизно дорівнює 20-ти хвилин їзди на авто. Якщо говорити про громадський транспорт, то від метро Святошино кожні 5-10 хв. відправляються маршрутки №381, 381К, 381С, 381Д, або ж електричка, яка відправляється з центрального Київського Ж/Д вокзалу.
 

Щодо інфраструктури даного міста, то вона дійсно заслуговує тільки позитивних відгуків. Постійно відкриваються нові та вдосконалюються вже наявні дитячі садки та школи, умови навчання та виховання в яких відповідають всім західним вимогам. На даний момент в місті діють Український гуманітарний інститут ІІІ рівня акредитації, 4 школи, 1 гімназія, 1 навчально-виховний комплекс, 5 дошкільних та 3 позашкільні заклади, спеціалізована школа-інтернат, бібліотеки, будинки культури.
 

Як на під’їзді так і в самому місті наявна першокласна транспортна мережа. Наприклад від Києва до Бучі пролягає автомобільна дорога державного значення Київ-Коростень. Із сусідніми містами (Ірпінь, Мироцьке, Гостомель), Буча пов’язана низкою автобусних маршрутів. На території міста також розташована залізнична станція.
 

Говорячи про охорону здоров`я, то в місті діє власна Бучанська міська поліклініка, яка складається з 3-х відділень: терапевтичного, дитячого та стоматологічного, та 14 лікувально-діагностичних кабінетів.
 Крім цього в місті функціонує десяток приватних та одна комунальна аптека.
 

Територія міста Бучі є справжнім оазисом із свіжим повітрям, насадженнями багатолітніх хвойних та листяних дерев, зеленими парками та скверами, чистими мов джерело водоймами. Це все робить місто Бучу одним із найбільш екологічно чистих міст в Україні.


Живучи в місті Бучі, Ви маєте можливість отримати західний рівень життя, спокій і справжній відпочинок неподалік від великого бізнес-центру – міста Києва.

Якщо у Вас є бажання жити справді по-європейськи, то місто Буча створена саме для Вас!

 


Еще статьи

Ворзель за часів будівництва соціалізму
Киево-Святошинский район
Ворзель. Санаторій "Україна"
Панорамні вікна
Екологічний будинок. Частина 1

Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене