Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Дзеркала в інтер"єрі

Жодне сучасне житло або офісне приміщення неможливо уявити собі без дзеркала. І це зрозуміло - адже жоден елемент меблів не дозволяє нам так чітко і яскраво бачити себе і власні недоліки, як дзеркало. Однак, мало хто знає, що правильно використовуючи розміри, колір і розташування дзеркала, можна змінити або прикрасити практично будь-який інтер'єр.

Як елемент декору, дзеркало буде доречно скрізь - у ванній, спальні, робочому кабінеті або коридорі. А ось вибір форми і розміру дзеркал, їх кількості, способу розміщення та інші індивідуальні особливості безпосередньо залежать від мети, яку ставить перед собою дизайнер.

Так, дзеркало на всю стіну (як варіант - шафа-купе з дзеркальними фасадами) візуально збільшує приміщення і розширює простір, тому це практично ідеальне рішення для невеликого передпокою або вузького коридору. У той же час, стилістичний прийом, при якому на стіні асиметрично розташовується кілька невеликих дзеркал може надати ефект заломлення простору, що негативно позначиться на гармонійному сприйнятті інтер'єра.

Часто дзеркала використовуються для додання значущості якого-небудь елементу декору. Наприклад, два вузьких дзеркальних полотна в кутку кімнати на всю висоту додадуть обсяг статуї або вазі, яка в цьому кутку встановлена, а розташоване над каміном або стелажем дзеркало підкреслить ефектність розставлених на ньому речей.

Якщо дзеркало у ванній кімнаті вважається нормою, то розташування цього елементу декору в кухні раніше вважалося безглуздим. З точки зору функціональності, можливо, це і правильно, але от з точки зору дизайну наявність відбиває здатне надати кухні додаткову яскравість і незвичайність, змінити напрямок освітлення і навіть приховати деякі огріхи в інтер'єрі. Єдине правило - не розташовувати велике дзеркало навпроти обіднього столу або таким чином, щоб приймає їжу людина могла себе бачити.

Відмінно працює дзеркало і в інтер'єрі робочого кабінету або бібліотеки. Саме тут, на думку психологів, його треба розмістити навпроти столу, щоб працююча людина могла бачити простір не тільки перед собою, але і ззаду чи збоку. Крім того, дзеркало в кабінеті робить простір об'ємніше, і, як наслідок, всі приміщення виглядає соліднее6 і налаштовує на робочий лад.

Дзеркало в інтер'єрі не обов'язково має бути великим або використовуватися безпосередньо в ролі відбиває. Відмінно заломлюють світло і надають приміщенню загадковості та неповторності предмети декору з елементами дзеркал. Так, кілька дзеркальних рамочок з фотографіями на стіні або полицях створять гру світла, мозаїка з елементами дзеркала у ванній кімнаті або на робочих поверхнях стін у кухні знімуть строгість і похмурість, дзеркальний декор на колонах і підлогових вазах приверне увагу і підкреслить незвичайність рішення.

У той же час, варто пам'ятати, що занадто багато дзеркал теж психологічно погано сприймається. Так, не рекомендується занадто насичувати відбивають поверхнями інтер'єр спальні та дитячої кімнати, а також робити в житлових приміщеннях дзеркальні підлоги або стелі. Якщо дзеркало велике, то воно повинно бути цільним, оскільки кілька маленьких дзеркал, розташованих поруч, або дзеркальна плитка на стінах зрительно розривають зображення і можуть стати причиною порушення гармонії сприйняття приміщення в цілому.


Еще статьи

Киево-Святошинский район
Организации Киево-Святошинского района
Ворзель. Лікарня відновного лікування військово-медичного управління СБУ Україна
БТІ припинить прийом документів
Курорт Ворзель - взгляд в историю

Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене