АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Мансардні вікна - безпека для дітей

Купуючи вікна, напевно кожен хоче, щоб вони були оснащені спеціальною фурнітурою, що гарантує безпеку для користувача. Особливо високий рівень безпеки повинні забезпечувати вікна, встановлені в дитячій.

У будинку, де живе дитина, часто використовують м'які накладки на краю меблів, спеціальні заслінки для розеток та інші подібні рішення, які не дозволять малюкові випадково нанести шкоду своєму здоров'ю. Також, в обов'язковому порядку, необхідно потурбуватись про безпеку вікон в дитячій кімнаті.

Безпека і здоров'я
Ручка, що відкриває вікно, повинна бути розташована у верхній частині вікна - таким чином, дитині буде важко до неї дотягнуться.
Якщо такі заходи здаються недостатнім, можна використовувати вікна з механізмом, завдяки якому стулка відкривається не до кінця, а всього лише створює певний нахил. Завдяки використанню фурнітури з замком, тільки батьки, що мають ключ від нього, можуть змінити позицію нахилу на позицію відкривання.

Ще одне рішення - ручка з «натиском». Одночасне зусилля з поворотом ручки може бути складним завданням для дитини. Крім того, і в цьому випадку можна використовувати моделі із замком і ключем - тоді поворот ручки без ключа буде неможливий.

Щоб уникати частого відкривання вікон в дитячій, наприклад, з метою провітрювання, рекомендується використовувати у віконних конструкціях вентиляційні клапани. Такі пристрої автоматично регулюють рівень вологості в приміщенні.

Важливим елементом вікон в дитячій кімнаті є безпечні скла, які навіть після сильного удару не б'ються і залишаються в рамі, не розсипаючись на дрібні осколки. Площина скла захищає спеціальна плівка. Навіть якщо таке скло буде вибито, воно не поранить дитини.

Для того, щоб у приміщенні панувала постійна температура незалежно від пори року (оптимальна температура для дитини - 18-21 ° C) варто зупинити свою увагу на вікна з низьким коефіцієнтом теплопровідності. Тим більше, що таке вікно ще й має звукопоглинальними особливостями, що допоможе дитині легко заснути, незважаючи на вуличний шум. Особливо це важливо для немовлят, яким сон необхідний протягом всього дня.

Багатофункціональні ролети
У вікнах, встановлені в дитячій необхідно встановити внутрішні ролети, які будуть захищати приміщення від перегріву навіть у спекотні дні. Краще всього використовувати затемняють ролети - для кращого сну найменших.

Європейські норми
У 2009 році європейський комітет Загальної Безпеки Продукції встановив певні норми, крім іншого, що стосуються того, якими мають бути вікна у дитячих кімнатах. За європейськими стандартами такі вікна та балконні двері обов'язково повинні бути оснащені механізмами блокуючими або обмежують можливість їх відкриття. Також, відповідно до даних нормами, матеріали з яких виготовлена ​​продукція, а також готові конструкції повинні пройти найсуворіший контроль якості.


Еще статьи

Ворзель
Історія Ірпеня
Ворзель від 90-х - до теперішнього часу

Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене