Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Мансардні вікна - нові можливості

Крім стандартних мансардних вікон існують цікаві рішення, що забезпечують ще краще висвітлення житлового підпокрівельного простору.

У житловій мансарді важливо забезпечити необхідний рівень природного освітлення. Крім стандартних мансардних вікон існують і інші способи впустити сонячне світло в приміщення. Великі можливості в цьому плані дає використання панорамних вікон або покрівельних балконів.

Міні-балкон
Для мансардних приміщень з ухилом ската від 35 ° до 50 ° існують спеціальні вікна-балкони. Верхня частина їх - стандартне мансардне вікно - відкривається під кутом 45 °, а нижня, переміщаючись по спеціальних напрямних, створює подобу закритою балюстради. Обидві ці частини, перебуваючи у відкритому стані перетворюються на свого роду критий балкон. У закритому стані система виглядає як звичайне мансардне вікно. Кілька таких вікон можна встановити пліч-о-пліч, проте пам'ятайте, що це не класичний балкон, і походити по ньому не вийде.

Балкон на даху
Більше можливостей дає так званий покрівельний балкон. Це набір елементів дверних і віконних конструкцій, з'єднаних в єдину систему. Верхній елемент - це стандартне мансардне вікно зі стулками, що відкриваються вгору, а нижня частина - карнизне вікно, що відкривається убік. Для простоти експлуатації ручка для відкриття верхньої стулки розташована в її нижній частині.
Після відкриття цих двох частин людина може вільно виходити на балкон, вбудований в конструкцію даху. Таке рішення має бути продумано ще стадії проектування будинку, але в той же час воно не вимагає додаткових будівельних робіт.

Панорама на ...
Багато світла і відмінний вид з вікна забезпечують панорамні вікна, що відрізняються великими розмірами і широким кутом нахилу стулки. При необхідності, панорамні вікна можуть забезпечувати доступ на дах. Зазвичай панорамні вікна є поворотно-похилими.
На ринку також доступні моделі, в яких «крила» розсуваються в різні боки, ховаючись у спеціальних кишенях, змонтованих на зовнішній стороні покрівлі. Таким чином, вікно створює відкриту сонячну терасу або дозволяє повною мірою насолодитися зірками в нічному небі.
Такі вікна можуть управлятися дистанційно - за допомогою настінного вимикача або пульта дистанційного керування.
Панорамні вікна слід оснащувати склопакетами з хорошими технічними параметрами, щоб взимку зменшити втрати тепла з приміщення, а влітку не допустити перегріву. Камера склопакета може бути наповнена екологічно чистим аргоном, завдяки чому, крім іншого досягається хороша звукоізоляція.

Розширене вікно
Велику площу скління також може забезпечити поєднання класичного мансардного вікна з вікном карнизним.
Карнизне вікно використовується, власне, в зоні карниза або примикань вертикальних стін до покрівлі в дахах з кутом нахилу ската від 20 ° до 55 °. З'єднується з мансардним вікном за допомогою ущільнювального коміра і є елементом, «продовжують» його. Нижня частина такого комбінованого вікна може бути нерухомою, або відкриватися убік. Розширене вікно краще висвітлює підпокрівельний простір, збільшує огляд і в цілому прикрашає будівлю.
Існують також додаткові засклені елементи у формі трикутника, прямокутника чи півкола, що встановлюються над мансардним вікном або під ним. Це рішення також дозволяє приміщенню отримувати більше світла. Кілька таких вікон можна встановити навряд і тим самим ще більше висвітлити мансарду.
Оригінальні рішення у вигляді великих вікон або покрівельних балконів дарують нові можливості, але і є дуже дорогими. Пам'ятайте про це.


Еще статьи

Типова забудова з 1955 до 2000-х
Курорт Ворзель - взгляд в историю
Трохи історії. Ворзель
Герб Києво-Святошинського району

Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене