ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Ідеї для домівки

Напевно кожен житель квартири або будинку має кілька горщиків з кімнатними рослинами. І навіть ті, хто не особливо любить доглядати за вазонами, заводять собі кактуси або невибагливі сукуленти.

Але стандартні горщики, розраховані для підвіконь або подвазонніков, не дуже добре вписуються в сучасні стилі інтер'єру. Тому дизайнери придумали оригінальні ідеї про те, як красиво і стильно оформити кімнатні рослини.

Якщо у вас ну кухні є велике вікно, але ви не хочете використовувати штори або захаращувати підвіконня - зробіть штору з вазонів! Молоді дизайнери голландські Nathan Wierink і Tineke Beunders для цієї мети пропонують використовувати прозорі горщики із пластику, які кріпляться прямо на скло за рахунок сильних присосок. Такий сад на вікні виконує відразу декілька функцій - по-перше, рослини створюють необхідну тінь і очищають повітря. По-друге, в горщиках можна вирощувати салат або зелень для обіду круглий рік. А, по-третє, - це просто красиво і оригінально.

Аналогічний принцип був використаний і при створенні вази для живих квітів. Сім невеликих прозорих контейнерів із пластику кріпляться до вікна за допомогою двох присосок. І тепер ви можете милуватися букетом з улюблених ромашок прямо на тлі синього неба.

Для романтичних молодих леді, які просто обожнюють кататися на гойдалках, дизайнери придумали кімнатні гойдалки. Головна особливість таких гойдалок - це горщики з кучерявими рослинами по краях лавки. У підсумку ви отримуєте красиві повиті квітами гойдалки, гойдаючись на яких можна представитися себе на лісовій галявині чи у міському парку.


Еще статьи

Трохи історії. Ворзель
Елітна нерухомість
Прогулянка в Ворзель
Вільне планування квартири
2 уровня и 3 комнаты в 98 метрах
Двухуровневая квартира
В таком красивом домике
элитное жилье
Шикарнейншее место
96 квадратных метра в 2 уровнях
Светлая квартира
80 000 $


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене