ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Настрій в дрібницях

Стиль інтер'єру - це не тільки меблі, оформлення стін або вікна. Часто достатньо додати в спокійний і пересічний, в общем-то, інтер'єр парочку дерев'яних статуеток, велике глиняне блюдо, розписане вручну, постелити смугастий килим і повісити шаманську маску - і африканський колорит заповнить кімнату екзотичним теплом і енергією. Звичайно, ідеальним було б ще замінити м'яке крісло на плетене або дерев'яне, з подушками - але можна просто накрити його різнобарвним покривалом з примітивними малюнками. Ефект все одно виробляє і з стилю не вибивається.

Взагалі, текстиль - помічник дуже сильний! Саме оббивка того ж дивана, візерунок на шторах і повторюваний мотив на килимі здатні «зв'язати» інтер'єр в єдину картинку, гармонізувати та спростити для сприйняття простір кімнати. Важливо ще й те, що працювати з тканиною можна легко і швидко навчитися, що значно здешевлює процес оновлення кімнати - саморобні легкі гардини або плед в техніці печворк додадуть затишну нотку в інтер'єр, та й буде чим похвалитися перед гостями. В'язані наволочки, серветки і покривала, зшиті хазяйськими руками подушки зроблять образ приміщення самобутнім і індивідуальним - головне, дотримуватися почуття міри та смаку у подібному декорі.

Ще один безпрограшний і недорогий спосіб оновлення інтер'єру та наближення його якогось стилю - це всілякі статуетки, предмети посуду, сувеніри та колекції. Наприклад, сільський стиль («кантрі») складно уявити без квіткових малюнків і орнаментів - злегка наївних, можливо навіть примітивних, але дуже мальовничих і ніжних. На кухні відмінно виглядатиме виставка тарілок на стіні або на полиці в буфеті, причому цілком можна поєднувати як куплені дизайнерські штучки, так і розмальовані вручну вашими ж дітьми. Кантрі любить старовину - бабусин сервант можна пофарбувати заново, а чайний сервіз, не використаний кілька десятиліть, віддати для творчого натхнення дітям - і виставити їх роботи все в тому ж серванті. З розбитого посуду або залишків керамічної плитки можна складати цілі панно або, якщо не вистачить терпіння, декорувати звичайні годинник. Скарбнички, статуетки тварин, квіти в глиняних горщиках, в недбалому безладді розставлені на дерев'яних фарбованих полицях - все це елементи затишного і веселого кантрі.

Класичний стиль більш суворий у виборі декору, він воліє дорогі предмети, кілька вигадливі і притягують погляд - самостійно зробити що-небудь, що підходить до цього стилю, досить важко і ретельно. Важкі тканини, фарфор, позолота, витіюваті форми - властиві класицизму ознаки. Навіть звичайна подушка на дивані буде з багатою вишивкою і пензликами, а полку на стіні - не просто прямокутна, а з ліпниною (або її імітацією).

У повну протилежність класики стає мінімалізм - стиль, за ідеєю, взагалі не визнає якого-небудь декору, тільки найнеобхідніше і найпростіших форм. Але погляд людини повинен на чомусь зупинятися, інакше інтер'єр стає порожнім, бездушним. У мінімалізмі таким центром нерідко стають стіни - цікаве та незвичайне рішення їх оформлення задає тон всім іншим елементам. Приміром, блискучі глянцем бетонні поверхні або приголомшливе уяву панно на всю стіну, або ряд незвичайних картин, фотографій, ескізів. Іноді мінімалізм допускає наявність дизайнерської вази або статуетки.


Еще статьи

Ворзель. Київський обласний санаторний комплекс "Кичеєво"
БТІ припинить прийом документів
Панорамні вікна
в красивейшем доме
Классное место в Ворзеле
и с красивейшей природой!
теперь стоит как квартира!
Таунхаууз
240 кв.м. всего за 125 000 $
Всего 12 квартир
Малоквартирный дом
отличное предложение


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене