ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Гармонія в інтер"єрі це просто

Навіть при самому ідеальному з архітектурної і дизайнерської точки зору виборі будинку або квартири завжди присутня деяка неврівноваженість пропорцій. Кожному з нас хочеться зробити атмосферу житла не просто гармонійною, але привнести в неї якусь родзинку, витонченість.

Існує кілька дизайнерських прийомів, які допомагають облагородити простір, додати в інтер'єр риси індивідуальності, надати йому особливий характер. Основний принцип цих маленьких хитрощів - контрастність кольору і фактури матеріалів.
Простір - гра контрастів

Навіть в самому малогабаритному приміщенні можна, і навіть потрібно створювати ілюзію простору. Візуальний простір досягається за допомогою поєднання контрастних відтінків: світлого і темного, холодного і теплого. Світлі, навіть бліді стіни, за рахунок уявній легкості, оптично розширять кімнату, «холодний» декор - салатовий, ліловий, блакитний, візуально відсуне стіни і підніме стелі.
Інтимні нотки - синонім затишку

Темні м'які тони, хоч і крадуть простір, надають атмосфері відчуття затишку, якоїсь інтимності, «розігрівають» приміщення. Особливо гарні в цьому плані всі відтінки коричневого і червоного кольорів. Для найбільшого ефекту важливий контраст - світлого і темного тонів однієї кольорової гами.

«Управляємо» стелею

Стелі зазвичай створюють всього лише дві проблеми - вони або занадто високі або занадто низькі. У першому випадку стелю потрібно декорувати більш теплим і темним відтінком, ніж колір стін, проте, тон фарби не повинен бути дуже насиченим, інакше стеля буде «важким».

Для візуального підняття стелі його декорують в тій же кольоровій гамі, що й стіни, але більш холодними, насиченими тонами.
Архітектурні нюанси

Своєрідний характер і вишуканість надають будь-якого інтер'єру різні компоненти архітектури - ліпнина, перила, бордюри, рейки, рами. Ці маленькі деталі дуже позитивно впливають на візуальне сприйняття приміщення, вони ніби «закінчують» декор, служать його останнім штрихом. Як правило, такі компоненти виділяють більш світлими в порівнянні з основною палітрою декору тонами, покривають їх глянцем. У приміщеннях з маленькою площею використання великої кількості архітектурних елементів не вітається. А ті деталі, які все ж передбачені стилем інтер'єру, не слід виділяти за кольором, в цьому випадку контраст недоречний. Інакше, крадучи і обтяжуючи простір, вони будуть викликати роздратування.
Ділимо простір на зони

Це один з наймодніших прийомів сучасних дизайнерів. Причому, простір поділяється не за допомогою меблів, а за участю контрастних відтінків. Використовуючи темні і світлі тони однієї гами, в кімнаті можна візуально відокремити зону спальні від зони будуара або куточка для читання.

Коли немає замкнутого простору

Сьогодні квартири студії користуються великою популярністю. У дизайні такого приміщення практично немає закритих дверей і замкнутих просторів. Поділ на зони в такому житлі відбувається за рахунок граничного контрастування відтінків одного кольору. Крім грамотного декору на таких просторах дуже важливо досконально продумати планування, що гармонує з палітрою квартири. Дизайнери називають цей прийом нюансуванням - тобто, акцентуванням на дрібницях, якихось фішках саме за допомогою гри кольору і зонування.


Еще статьи

Тюльпанове дерево
За що платять покупці елітної нерухомості
Історія Ворзеля
Всего 12 квартир
Малоквартирный дом
отличное предложение
теперь стоит как квартира!
Таунхаууз
240 кв.м. всего за 125 000 $


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене