Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Екологічно безпечний будинок. Частина 2

Екологічно небезпечні матеріали для будівництва будинку міцно увійшли в наше життя, так як дозволили за невеликі гроші створювати чудовий інтер'єр. В основному це недорогі матеріали, для виробництва яких використовуються синтетична сировина, згубно впливають на навколишнє середовище як у процесі виробництва, так і в ході експлуатації. Перелік нізкоекологічних матеріалів досить великий, але це не означає, що їх зовсім треба виключити з будівництва. Насправді шкідливі будівельні матеріали треба просто використовувати за призначенням, в правильному поєднанні з іншими. Крім того, - звертати увагу на сполучуваність матеріалів. Скажімо, паперові шпалери екологічно безпечні, але разом з неякісним клеєм будуть шкодити довкіллю і власникам будинку. Купуючи матеріали для будівництва свого будинку, вимагайте, щоб вам видали на них санітарно-епідемічне ув'язнення. Воно дасть вам уявлення про ступінь токсичності обраного будівельного матеріалу.

Біологічна безпека будинку
Біологічна безпека - гарантована відсутність в будинку цвілевих грибків, хвороботворних бактерій, комах, гризунів і т.п. Для цього застосовують матеріали, що не допускають проникнення в приміщення грибків, бактерій, комах, або застосовують заходи по їх нейтралізації. У даному випадку мова, перш за все, йде про деревину. Її від атмосферних впливів, загнивання і руйнування, як уже було сказано, в більшості випадків обробляють антисептиком. До слова, він забезпечить не тільки стійкість до вологи і дії дереворазрушающих грибків, але і дозволить додати деревині додатковий відтінок. А щоб уберегти деревину від пожежі, її обробляють антипіренами.

Пожежна безпека будинку
Пожежна безпека - важливий критерій. Відповідно до нього, всі зовнішні конструкції повинні мати межу вогнестійкості більше 45 хв., А показник пожежонебезпеки всіх конструкцій і матеріалів - не нижче К1. Група горючості всіх конструкцій у будинку повинна бути не нижче Г2, несучих конструкцій - П.

Механічна безпека
Безпечний домМеханіческая безпека має на увазі, перш за все, надійність будівельної конструкції, відсутність деформацій. Першим кроком у створенні надійного з цієї точки зору будинку є правильно спроектований і влаштований фундамент. Розрахунок будівництва фундаменту виконує проектант, враховуючи при цьому як особливості грунтів, так і специфіку матеріалів конструкції будинку і майбутнє навантаження. Погано спроектований або неправильно виконаний фундамент призводить до перекосів будинку і тріщин у стінах. Конструкція стін повинна мати такий же довговічністю, як і будинок, а також виконувати дві функції: захищати від дощу, снігу, вітру, сонця, програвав і перепадів температур, і несучу - витримувати передану на них навантаження від конструкцій, обладнання, меблів.
Також зовнішні стіни повинні мати відповідні існуючим нормам теплозахисні якості і забезпечувати в приміщеннях необхідний температурно-вологісний режим у будь-який час року. Стіни, залежно від необхідного ступеня вогнестійкості будинку, повинні мати групу займистості і межа вогнестійкості не нижче встановлених протипожежних норм. Крім того, як зовнішні, так і внутрішні стіни повинні мати достатні звукоізолюючі властивості.

Фізична безпека
Фізична безпека передбачає захист людей, що проживають в будинку, від холоду, шуму, і зловмисників і т.д. У першому випадку проблему вирішують тепло-і звукоізоляція. Останній спосіб захисту особливо актуальне для металочерепиці. Цей матеріал користується все зростаючою популярністю у наших співвітчизників. Він імітує натуральну черепицю, є відносно нешкідливим покрівельним матеріалом, але має недолік - шумить під час дощу. Тому для комфортного будинку під металочерепицею звукоізоляція обов'язкове.
При виборі ізоляційних матеріалів слід керуватися принципом їх максимальної нешкідливості.
Що стосується захисту від небажаних гостей, то питання це вирішать надійні замки, система охорони і відеоспостереження.

Інженерна безпека
Безпечний домВ цілому, інженерна безпека будинку увазі непорушення існуючої екосистеми, економна витрата електроенергії і розумне використання природних ресурсів.
У будинку повинен завжди бути свіже повітря, гарне освітлення, відсутні збудники яких би то не було захворювань. При цьому, досягнуто це може бути за рахунок максимально безпечного обладнання. Якщо мова йде про кондиціонери, то це, перш за все, моделі інверторного типу, з функцією «розумне око», на озонобезпечних хладагентах, у яких "нульовий" озоноруйнуючий потенціал. У таких моделей функція "Розумне око" реагує на пересування в кімнаті і включає економічний режим підтримки температури, якщо в приміщенні нікого немає.
Безпека - це також певні заходи, пов'язані зі знищенням яких або загроз для життя людини. Сама видима небезпека - електрика. Потрапити під напругу може не тільки електромонтер, але і звичайна людина. І для цього зовсім не обов'язково відривати різні дроти, нещасний випадок може виникнути через пошкодженої проводки. Або взагалі нешкідлива спроба повісити картину і ввернути шуруп в стіну може закінчитися не дуже добре, якщо в стіні виявиться все та ж електропроводка. Тому тим, хто хоче жити в комфорті зі зручностями і повністю убезпечити себе, варто пам'ятати про проектування електропостачання.
Коли мова заходить про постачання будинку теплом, то «інженерна безпеку» передбачає використання теплових насосів, що використовують поновлювані джерела енергії.
Задовольнити потреби в гарячій воді здатні геліоколектори. А вітрогенератори перетворять енергію вітру в електричну і дозволять як заощадити значні фінансові кошти, так і одночасно з цим отримати екологічно чисту повну енергетичну незалежність.
А якщо ви хочете максимально повно втілити в своєму будинку екотему, побудуйте екобудинок. Він, за визначенням, має відповідати наступним характеристикам: енергоефективність, неагресивність по відношенню до його мешканців та навколишньому середовищу, максимальна автономність систем життєзабезпечення.
І наостанок: встановіть у себе вдома енергозберігаючі лампи, вибирайте безпечну побутову хімію, збирайте побутові відходи окремо і ви внесете свою лепту не тільки у безпеку свого особистого будинку, але і вдома спільного - нашої планети.


Еще статьи

Ворзель. Дитячий санаторій "Орлятко"
Загальна інформація про Ворзель
Мансарда, наповнена сонячним світлом
96 квадратных метра в 2 уровнях
Светлая квартира
80 000 $
2 уровня и 3 комнаты в 98 метрах
Двухуровневая квартира
В таком красивом домике
теперь стоит как квартира!
Таунхаууз
240 кв.м. всего за 125 000 $


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене