Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Екологічно безпечний будинок. Частина 1

У тлумачному словнику слово «безпечний» трактується як «незагрозливий, що захищає». Стосовно до дому захищає від негоди, небажаних гостей, і, в той же час, створює в будинку здоровий комфортний мікроклімат.

Екологія ділянки
З точки зору екології існує набір складових, серед яких такі показники, як хімічний склад води, повітря, рівень шуму, радіації, вібрації, електромагнітних полів, параметри мікроклімату, якість оздоблювальних і будівельних матеріалів, чистота грунту. Якщо будинок претендує на звання «екологічно безпечний будинок», він повинен знаходитися поза зоною радіаційного або хімічного забруднення. Небажані розташовані поблизу від ділянки лінії високовольтної електропередачі - джерело сильного електромагнітного поля. Погано, якщо розташована будівля в геопатогенній зоні - так називають ділянки, що роблять негативний вплив на людину, тварин, рослини. Геопатогенні ділянки можуть спровокувати аномальні зони, розломи земної кори, підземні озера, перетину водних потоків, рудні поклади і пр. Також погано і не характеризує будинок як безпечний близькість його до кладовищ, шахтам, звалищ і т.д.

Критерії екологічної безпеки будинку
Правильне місце для будинку - половина успіху. Але одне з перших місць в графі майбутньої безпеки будинку займають геологічне дослідження та проект. Проект повинен, по-перше, бути. По-друге, він повинен бути виконаний ліцензованим архітектором. І, по-третє, згідно з українським законодавством, будинок повинна будувати тільки будівельна організація, що має на те відповідну ліцензію. Будівництво по проекту - не тільки вимога будівельних норм. Проект дозволяє як уникнути помилок під час будівництва, так і раціонально витрачати матеріали.
Що ж до геологічного дослідження, то йому належить бути ще до проекту. Тому що наступні стадії роботи по дому, навіть виконані на «відмінно», можуть втратити будь-який сенс. Стану грунтів покажуть: а чи можна взагалі будувати будинок. І якщо можна, то як.
Інакше можуть бути і тріщини в несучих конструкціях, і деформації фундаменту, і затоплення підвальних приміщень. А в фіналі може зруйнуватися весь будинок.

Екологічно чисті матеріали
Безпечний домВ останнім часом в будівництві спостерігається тенденція до використання матеріалів та технологій, які не завдають шкоди навколишньому середовищу. Майбутні домовласники все більше віддають переваги матеріалами, в процесі виготовлення та експлуатації яких не страждають ні люди, ні навколишнє середовище. Серйозні вимоги щодо дотримання екологічної безпеки пред'являються у всьому світі до підприємств, що займаються виробництвом будівельних матеріалів. Безпечним в ідеалі має бути їх виробництво. Зробити свою продукцію максимально екологічною прагнуть практично всі виробники. Сучасні будівельні матеріали можна розділити на два типи: абсолютно екологічні і умовно екологічні.
Екологічні матеріали - це матеріали природного походження. До них відносять дерево, ракушняк, камінь, пробку, натуральну шкіру, натуральну оліфу, солому, бамбук, сланець і т.п. Такі матеріали людина використовувала для будівництва та облаштування будинків з найдавніших часів. Але, говорячи про їх застосування, потрібно пам'ятати: якщо самі по собі вони екологічні, то у поєднанні з якимись іншими матеріалами, що не мають природного походження, можуть частково, а часом і повністю, втрачати свої абсолютно екологічні властивості.
Наприклад, дерев'яний будинок ручної рубки побудований «дідівським методом», не викликає сумніву у своїй екологічності. У ньому тепло, підтримується оптимальний мікроклімат і завжди витає неповторний чудовий аромат. Але всім відомо, що дерево найбільш інших схильне горіння, гниття і дії біологічних шкідників, таких, як жук-шашіль, шашіль, жук-короїд, цвіль, грибок, мох, синява, водорості, бактерії. Використовувати дерево без захисту від біологічних руйнувань небажано. У той же час оброблена антисептиками деревина вже стає умовно екологічною. А якщо засіб ще і підібрано неправильно, то воно може завдати навіть шкоди проживають в дерев'яному будинку людям.
Інший природний матеріал - ракушняк - володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, стійкий до погодних коливань. Правда, вимагає обов'язкової перевірки на радіаційну безпеку. Крім того, будинок з ракушняка необхідно додатково облицьовувати по фасаду будівлі. І щоб зберегти всі позитивні якості ракушняка, для облицювання стін з нього слід вибирати максимально натуральні матеріали.
Камінь міцний і надійний. Але в природі здатний накопичувати шкідливу для організму людини радіацію. Тому, перш ніж використовувати камінь, фахівці рекомендують перевіряти його на наявність радіаційного фону.
Серед покрівельних матеріалів абсолютно безпечним з екологічної точки зору, в тому числі і завдяки своєму природному походженню, вважається сланець. Це натуральний камінь з паралельним (шаруватим) розташуванням мінералів, що входять до його складу. Завдяки тому, що сланець здатний розщеплюватися на окремі пластини, його почали використовувати як покрівельний матеріал ще стародавні греки. Матеріал екологічний, гарний, і по праву вважається самим елітним (і дорогим!) Серед покрівельних матеріалів. Але щоб він прослужив на даху будинку довго і захищав її від негоди, його потрібно правильно укласти.
Безпечний домУсловно екологічні матеріали виготовляють з природних матеріалів. Вони не завдають шкоди ні людям, ні навколишньому середовищу, і при цьому володіють високими технічними показниками.
З умовно екологічних стінових будівельних матеріалів, на першому місці стоять цегла, керамічні поризовані блоки, пінобетон і керамзитобетон. Цегла та керамічні блоки виробляють з природного матеріалу - глини - без використання хімічних добавок і фарбників. Готові вироби обпалюють в печі при високій температурі. Стіни з цих матеріалів міцні, довговічні, стійкі до шкідливих впливів навколишнього середовища, «дихають». Взимку всередині будинків з кераміки тепло, влітку прохолодно.
Пінобетонний блок - вид пористого бетону. Являє собою штучний цементний камінь із рівномірно розподіленими порами. Утворюють його шляхом механічного змішування попередньо виготовленої стійкої органічної піни і цементно-піщаної суміші. Матеріал легкий, міцний, хороший «звукоізолятор». У вогнетривкості не поступається кераміці. Правда, при стількох достоїнства є у нього і недоліки: стіни вбирають вологу, можуть промерзати, «потіти», а якщо неправильно влаштований фундамент - тріскатися.
Екологічно (хімічно) нейтральним вважається керамзитобетон. Його складові: цемент, пісок, вода і керамзит - спечені кульки з глини. Керамзитобетон не має запаху, відрізняється високою термоізоляцією, стійкістю до хімічних і атмосферних факторів, а також грибків, комах та гризунів.
Серед покрівельних матеріалів на першому місці за умовно-екологічної нешкідливості варто натуральна - керамічна і цементно-піщана - черепиця.
Натуральна черепиця довговічна (пройшла перевірку часом - в будівництві використовується сотні років), екологічно чиста (обпалена глина без полімерних домішок), естетично досконала: її краса незаперечна. Але це найдорожчий покрівельний матеріал і найважчий, що позначається на складності підготовчих робіт для її укладання і конструкції даху (крокв).


Еще статьи

Происхождение названия Ворзель
Заснування Ворзелю
Історичні пам"ятки та визначні місця Ворзеля
Отличная транспортная развязка
Отличное место
Красивейшая природа
Всего 12 квартир
Малоквартирный дом
отличное предложение
красивейшие места
Ворзель
Наша природа удивит Вас


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене