ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Екологічно безпечний будинок. Частина 1

У тлумачному словнику слово «безпечний» трактується як «незагрозливий, що захищає». Стосовно до дому захищає від негоди, небажаних гостей, і, в той же час, створює в будинку здоровий комфортний мікроклімат.

Екологія ділянки
З точки зору екології існує набір складових, серед яких такі показники, як хімічний склад води, повітря, рівень шуму, радіації, вібрації, електромагнітних полів, параметри мікроклімату, якість оздоблювальних і будівельних матеріалів, чистота грунту. Якщо будинок претендує на звання «екологічно безпечний будинок», він повинен знаходитися поза зоною радіаційного або хімічного забруднення. Небажані розташовані поблизу від ділянки лінії високовольтної електропередачі - джерело сильного електромагнітного поля. Погано, якщо розташована будівля в геопатогенній зоні - так називають ділянки, що роблять негативний вплив на людину, тварин, рослини. Геопатогенні ділянки можуть спровокувати аномальні зони, розломи земної кори, підземні озера, перетину водних потоків, рудні поклади і пр. Також погано і не характеризує будинок як безпечний близькість його до кладовищ, шахтам, звалищ і т.д.

Критерії екологічної безпеки будинку
Правильне місце для будинку - половина успіху. Але одне з перших місць в графі майбутньої безпеки будинку займають геологічне дослідження та проект. Проект повинен, по-перше, бути. По-друге, він повинен бути виконаний ліцензованим архітектором. І, по-третє, згідно з українським законодавством, будинок повинна будувати тільки будівельна організація, що має на те відповідну ліцензію. Будівництво по проекту - не тільки вимога будівельних норм. Проект дозволяє як уникнути помилок під час будівництва, так і раціонально витрачати матеріали.
Що ж до геологічного дослідження, то йому належить бути ще до проекту. Тому що наступні стадії роботи по дому, навіть виконані на «відмінно», можуть втратити будь-який сенс. Стану грунтів покажуть: а чи можна взагалі будувати будинок. І якщо можна, то як.
Інакше можуть бути і тріщини в несучих конструкціях, і деформації фундаменту, і затоплення підвальних приміщень. А в фіналі може зруйнуватися весь будинок.

Екологічно чисті матеріали
Безпечний домВ останнім часом в будівництві спостерігається тенденція до використання матеріалів та технологій, які не завдають шкоди навколишньому середовищу. Майбутні домовласники все більше віддають переваги матеріалами, в процесі виготовлення та експлуатації яких не страждають ні люди, ні навколишнє середовище. Серйозні вимоги щодо дотримання екологічної безпеки пред'являються у всьому світі до підприємств, що займаються виробництвом будівельних матеріалів. Безпечним в ідеалі має бути їх виробництво. Зробити свою продукцію максимально екологічною прагнуть практично всі виробники. Сучасні будівельні матеріали можна розділити на два типи: абсолютно екологічні і умовно екологічні.
Екологічні матеріали - це матеріали природного походження. До них відносять дерево, ракушняк, камінь, пробку, натуральну шкіру, натуральну оліфу, солому, бамбук, сланець і т.п. Такі матеріали людина використовувала для будівництва та облаштування будинків з найдавніших часів. Але, говорячи про їх застосування, потрібно пам'ятати: якщо самі по собі вони екологічні, то у поєднанні з якимись іншими матеріалами, що не мають природного походження, можуть частково, а часом і повністю, втрачати свої абсолютно екологічні властивості.
Наприклад, дерев'яний будинок ручної рубки побудований «дідівським методом», не викликає сумніву у своїй екологічності. У ньому тепло, підтримується оптимальний мікроклімат і завжди витає неповторний чудовий аромат. Але всім відомо, що дерево найбільш інших схильне горіння, гниття і дії біологічних шкідників, таких, як жук-шашіль, шашіль, жук-короїд, цвіль, грибок, мох, синява, водорості, бактерії. Використовувати дерево без захисту від біологічних руйнувань небажано. У той же час оброблена антисептиками деревина вже стає умовно екологічною. А якщо засіб ще і підібрано неправильно, то воно може завдати навіть шкоди проживають в дерев'яному будинку людям.
Інший природний матеріал - ракушняк - володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, стійкий до погодних коливань. Правда, вимагає обов'язкової перевірки на радіаційну безпеку. Крім того, будинок з ракушняка необхідно додатково облицьовувати по фасаду будівлі. І щоб зберегти всі позитивні якості ракушняка, для облицювання стін з нього слід вибирати максимально натуральні матеріали.
Камінь міцний і надійний. Але в природі здатний накопичувати шкідливу для організму людини радіацію. Тому, перш ніж використовувати камінь, фахівці рекомендують перевіряти його на наявність радіаційного фону.
Серед покрівельних матеріалів абсолютно безпечним з екологічної точки зору, в тому числі і завдяки своєму природному походженню, вважається сланець. Це натуральний камінь з паралельним (шаруватим) розташуванням мінералів, що входять до його складу. Завдяки тому, що сланець здатний розщеплюватися на окремі пластини, його почали використовувати як покрівельний матеріал ще стародавні греки. Матеріал екологічний, гарний, і по праву вважається самим елітним (і дорогим!) Серед покрівельних матеріалів. Але щоб він прослужив на даху будинку довго і захищав її від негоди, його потрібно правильно укласти.
Безпечний домУсловно екологічні матеріали виготовляють з природних матеріалів. Вони не завдають шкоди ні людям, ні навколишньому середовищу, і при цьому володіють високими технічними показниками.
З умовно екологічних стінових будівельних матеріалів, на першому місці стоять цегла, керамічні поризовані блоки, пінобетон і керамзитобетон. Цегла та керамічні блоки виробляють з природного матеріалу - глини - без використання хімічних добавок і фарбників. Готові вироби обпалюють в печі при високій температурі. Стіни з цих матеріалів міцні, довговічні, стійкі до шкідливих впливів навколишнього середовища, «дихають». Взимку всередині будинків з кераміки тепло, влітку прохолодно.
Пінобетонний блок - вид пористого бетону. Являє собою штучний цементний камінь із рівномірно розподіленими порами. Утворюють його шляхом механічного змішування попередньо виготовленої стійкої органічної піни і цементно-піщаної суміші. Матеріал легкий, міцний, хороший «звукоізолятор». У вогнетривкості не поступається кераміці. Правда, при стількох достоїнства є у нього і недоліки: стіни вбирають вологу, можуть промерзати, «потіти», а якщо неправильно влаштований фундамент - тріскатися.
Екологічно (хімічно) нейтральним вважається керамзитобетон. Його складові: цемент, пісок, вода і керамзит - спечені кульки з глини. Керамзитобетон не має запаху, відрізняється високою термоізоляцією, стійкістю до хімічних і атмосферних факторів, а також грибків, комах та гризунів.
Серед покрівельних матеріалів на першому місці за умовно-екологічної нешкідливості варто натуральна - керамічна і цементно-піщана - черепиця.
Натуральна черепиця довговічна (пройшла перевірку часом - в будівництві використовується сотні років), екологічно чиста (обпалена глина без полімерних домішок), естетично досконала: її краса незаперечна. Але це найдорожчий покрівельний матеріал і найважчий, що позначається на складності підготовчих робіт для її укладання і конструкції даху (крокв).


Еще статьи

Ворзель. Санаторій "Україна"
В БТІ Кеєва зміни
За що платять покупці елітної нерухомості
красивейшие места
Ворзель
Наша природа удивит Вас
2 уровня и 3 комнаты в 98 метрах
Двухуровневая квартира
В таком красивом домике
теперь стоит как квартира!
Таунхаууз
240 кв.м. всего за 125 000 $


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене