ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Довідка по Києво-Святошінкому району

Києво-Святошинський район (укр. Києво-Святошинський район) - адміністративна одиниця в центрі Київської області Україна.
Адміністративний центр - місто Київ.
Кількість рад: міських - 2, селищних - 1, сільських - 25.
Кількість населених пунктів: міст районного значення - 2, селищ міського типу - 1, сіл - 49.
Усього налічується 52 населених пункту.

Район утворений в 1962 р.

Населення Києво-Святошинського району становить 154 354 осіб (дані 2006 р.), у тому числі в міських умовах проживають близько 72 447 осіб.

Києво-Святошинський район - район у Кіївській області України, розташованій в центральній частіні області, в лісостеповій зоні Правобережжя Дніпра. Зі сходу напівдугою протяжністю Понад 60 км прілягає до Києва. На півночі межує з Вишгородського району, Бучанською та Ірпінською міськрадамі, на заході - з Бородянська и Макарівськім районами, а на півдні - з Васільківськім та Обухівськім районами. Районний центр - місто Київ.

Клімат району помірно-континентальний з достатнім зволоженням, сприятливі для вирощування зернових, овочевіх и фруктово-ягідних культур.

Населення

Середня чісельність наявного населення станом на 01.01.2008 року - 152,4 тис. чол., в тому чіслі: міського - 74,0 тис. чол. та сільського - 78,4 тис.. чол.; Жінок - 40,4 тис., чоловіків - 35,8 тис. Густота населення - 212,730 ОСІБ / км ². У Києво-Святошинському районі проживають громадяни різніх національностей. У національному відношенні найбільшу пітому Вагу займають українці, Росіяни, білорусі, поляки, вірмені, євреї, азербайджанці, молдавани, болгари, грузини, татари.


Еще статьи

Життя без БТІ
Керамічні блоки - тепло і надійність вашого будинку
Києво-Святошинський район
красивейшие места, чистый воздух, хорошее настроение...
Таунахаузы
по 204 м.кв.
2 уровня и 3 комнаты в 98 метрах
Двухуровневая квартира
В таком красивом домике
по 240 м.кв. и территорией в 3 сотки
Таунхаузы в Ворзеле


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене