АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


У Києво-Святошинському районі змістили голову Держкомзему

У Києво-Святошинському районі Київської області замінено керівництво місцевого управління Держкомзему. Як повідомили УНІАН у Державному агентстві земельних ресурсів України, з посади виконуючого обов'язки керівника управління звільнений Олександр Біба.

«Києво-Святошинський район - найбільш проблемний у всій Україні, - передає слова голови Гомземагентства Сергія Тимченко його прес-служба. - Саме тут - найвищий рівень корупції і найбільша кількість звернень незадоволених громадян. Дует Литвин-Біба (Вадим Литвин - колишній керівник управління. - Ред.) Перетворив районне управління в приватну контору по вирішенню земельних питань. Тут не те що акт неможливо отримати, простій людині навіть потрапити в приміщення нереально. Громадяни позбавлені можливості безперешкодного відвідування державного органу! »

Як уточнили в прес-службі, управління Держкомзему Києво-Святошинського району розташоване в приватному приміщенні закритого житлового масиву «Чайка», що знаходиться на території Петропавлівсько-Борщагівської сільради, доступ до якого можливий лише при наявності пропусків. Прийом громадян і державна реєстрація також здійснюються в приватних приміщеннях, на які не оформлені договори оренди. У приміщеннях немає можливостей для зберігання архівів. У той же час офіси охороняються озброєними охоронцями приватної фірми.

Як повідомлялося раніше, колишній керівник управління Литвин, відсторонений від посади 24 листопада минулого року, оголошено в розшук, досудове слідство у кримінальній справі щодо нього не завершено.

У Держземагентства також повідомили, що керівником управління у Києво-Святошинському районі призначено Олександра Сафошін, який до того часу працював начальником відділу державної землевпорядної експертизи та контролю за дотриманням ліцензійних умов у Республіканському комітеті земельних ресурсів АР Крим.

За даними прес-служби, 7 жовтня також заплановано переїзд управління в нове приміщення Державного підприємства «Київський науково-дослідний інститут землеустрою» за адресою вул. Серпова, 3 / 14. За дотриманням порядку під час переїзду стежитиме спецпідрозділ «Беркут».


Еще статьи

Забудовники Ірпеня займають більшу частину ринку
Ворзель. Санаторій "Україна"

Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене