ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Коротка інформація по Ворзель

Ворзель - селище міського типу в Київській області, в 35 кілометрах від Києва, відомий кліматичний курорт. Розташований Ворзель в зоні Полісся на території 760 гектарів, з яких майже 500 га - природні заповідники і лісопаркові зони.

Історія Ворзеля почалася в кінці XIX століття будівництвом тут залізниці та зростаючою популярністю краю як оздоровчої місцевості. Завдяки спостереженням академіків Г. Д. Стражеска та Б. М. Маньківського в області були відзначені виняткові природно-кліматичні умови, що сприяють успішному лікуванню багатьох захворювань серцево-судинної та нервової системи, а також дитячого туберкульозу. У селищі тут же був побудований перший санаторій з водолікарнею, а до 1938 року Ворзель вже набув статусу курорту всеукраїнського значення.

Сьогодні у Ворзелі працює 12 оздоровчих закладів, гідно продовжують курортні традиції. Успішно використовуються кліматотерапія, водні процедури і озокеритолікування, застосовується лікувальна фізкультура, киснева терапія, апаратна фізіотерапія, лікувальне харчування та інше. В санаторіях функціонують кабінети функціональної діагностики, озокеритолікарня, інгаляторії, масажні кабінети, клінічні та біохімічні лабораторії, аеросолярій. А лікарі з успіхом справляються з ішемічною хворобою серця, атеросклерозом вінцевих артерій серця, гіпертонічної і гіпотонічної хворобою, цукровим діабетом, неврозами і іншими хворобами.

Головна визначна пам'ятка Ворзеля - його природа та клімат. М'які температура протягом року, невисокий рівень сонячної радіації і помірна вологість дозволяють відпочиваючим приймати процедури в найбільш сприятливому для здоров'я режимі. Великі соснові, дубові, осикові і березові ліси завжди радують збирачів великою кількістю грибів та ягід. Тут також росте багато рідкісних і цілющих рослин.

Вдале розташування Ворзеля дозволяє відпочиваючим зайняти своє дозвілля цікавими екскурсіями. На автобусі або автомобілі можна оглянути багато цікаві музеї і храми краю, а також унікальні пам'ятки Києва.


Еще статьи

Як правильно оглянути придбану нерухомість
Ворзель. Київський обласний санаторний комплекс "Кичеєво"
Ворзель: опис Ворзеля
красивейшие места, чистый воздух, хорошее настроение...
Таунахаузы
по 204 м.кв.


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене