ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Ворзель: опис Ворзеля

Ворзель - це райський куточок на Землі, з багатою культурою, укріпленої глибокими національними традиціями.

Ворзель нагадує Пущу-Водицю з її санаторіями, тільки без трамваїв і інших характерних прикмет причаївся поруч мегаполісу: такі ж тихі вулички, заховані під кронами височенних дубів і сосен, будиночки з різьбленими наличниками. За часів СРСР селище мав статус всесоюзного курорту, і дістати сюди путівку навіть за повною вартістю було вельми проблематично. Тоді тут музикував єдиний в Україну Будинок творчості композиторів - одних тільки роялів, не рахуючи інших інструментів, було три десятки - співаків соціалізму влада забезпечувала безкоштовними знаряддями праці. Влітку до симфонічним пасажів композиторів додавалися звуки сурм і барабанів - по сусідству відкривалися піонерські табори. Всього ж в маленькому селищі функціонувало 27 лікувально-оздоровчих закладів - санаторіїв, баз і будинків відпочинку, дитячих таборів ... 26 квітня 1986 стало днем ​​тотального від'їзду курортників. Розповідають, що відпочивати в цей час у Будинку композиторів Олександра Пахмутова разом з поетом Миколою Добронравовим з величезними труднощами вдалося запхати в тамбур загального вагона потягу на Москву, та й то лише завдяки величезній популярності автора комсомольських шлягерів тих років ... Наприкінці 80-х минулого століття ніхто вже не хотів їхати лікуватися в радіоактивну зону. Бази і будинки відпочинку приходили в запустіння.

Відродження почалося в другій половині 90-х. Правда, з раніше діяли лікувальних установ вижило лише дванадцять. Почала налагоджуватися і супутня курортна інфраструктура, повідкривалися маленькі магазинчики і кафешки, тільки вже не під опікою ненав'язливого сервісу "Курортторга", а під наглядом місцевих бізнесменів.

Звідки взялася назва? Слово "Ворзель" нетипове для української мови. Є кілька версій його виникнення. Одна з них свідчить, що в місцевих лісах в XVIII столітті переховувався чи німець, чи то єврей на прізвище Зель, який скуповував крадене у київських злодіїв. Про місцевість почали говорити: "Там, де живе злодій Зель", або просто - Ворзель. Вчені-етимологи звертають увагу, що в мові наших предків слово "злодій" означало межу (звідси пішло слово "ворота", які ставили на кордоні території). Ну а Зель - прізвище керуючого маленької німецької колонією, яка колись існувала в цих місцях. До речі, в XIX столітті один з цегельних заводиків, що знаходяться в окрузі, належав німцеві фон Верзелю. Тобто як не крути, друга частина назви має німецьке коріння. А ось яке значення вкладати в першу частину, залежить тепер від нині живуть.

Від метро "Святошин" електричка довезе до Ворзеля за 40 хвилин, вартість квитка 2 грн. 14 коп. Перший поїзд - о 4.15, останній - в 23.43, але вдень є перерви в розкладі на 1,5 - 2 години. Маршрутка № 381 теж іде від метро "Святошин" (з-під поста). Відправлення - щопівгодини з 6.30 до 23.00. Вартість проїзду - 3 грн., Час у дорозі - 45 - 50 хвилин. Якщо вирішите їхати на таксі, то водій запросить 80 гривень. Але можна домовитися і за 70. Вночі - подвійний тариф.

Багатоповерхових житлових будинків у Ворзелі немає, зате є що вибрати в приватному секторі - від однокімнатної квартирки в старому одноповерховому дерев'яному будинку до окремого котеджу з ділянкою в 6 соток на новому дачному масиві. Квартирку можна сторгувати за 17-18 тис. у. е., котедж - за 150-160 тис. у. е. Окремий будинок будівлі 50-60 років минулого століття - за 50-70 тис. у. е. Ціни дуже індивідуальні і залежать від збереження будівлі, рівня комфорту, розміру ділянки і т. д.


Еще статьи

Ворзель. Київський обласний санаторний комплекс "Кичеєво"
Ірпінь: батьківщина Незнайки, Парнас для класиків
Трохи історії. Ворзель

Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене