Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Це повітря хочеться пити...

Дивовижне порівняння цілющого ефекту запашного оазису в лісовому Ворзельської безбрежен неподалік від Києва з оздоровчої аурою Кисловодська належить знаменитому терапевта Н.Д. Стражеско. Саме з його благословення Ворзель став кардіологічним курортом. Серцевина цього «українського Кисловодська» санаторій «України», ось уже близько сімдесяти років повертає людям здоров'я при самих різних недугах. Знаменно, що одне з провідних напрямків здравниці допомогу хворим із захворюваннями серця. Саме тут разом з ученими інституту кардіології ім. академіка Н.Д. Стражеско була вперше реалізована два десятиліття тому науково-практична програма медичної та психологічної реабілітації осіб, які перенесли інфаркт міокарда. Природно, перед нами далеко не єдина магістраль діяльності досить великого сучасного санаторію. Адже в цих стінах щороку отримують заряд бадьорості та безпека близько шести тисяч відпочиваючих. Що ж являє собою «України» сьогодні?
Почати, мабуть, слід з унікального лісового парку, вікові дерева якого тихою красою обрамляють корпусу санаторію, каже його головний лікар кардіолог-реабілітолог вищої категорії Андрій Микитович Липовецький. -Цей чудовий рослинний коло з возносящихся до неба струнких сосен, могутніх дубів, кленів граціозних на тлі м'якого клімату Ворзеля протягом календарного року забезпечує високу концентрацію кисню в повітрі, його насиченість фітонцидами і благотворно впливає на кожного. А повітря, якщо можна так висловитися, хочеться пити. Ніжна яскрава зелень і аромат квітів влітку, золотий листопад восени, простори сніжної білизни під блакитними небесами взимку, дихання природи, що прокидається навесні ось пейзажі «Україна».
Втім, це лише як би заставка.Санаторій володіє чотирма спальними корпусами на 362 місця з розміщенням відпочиваючих у двомісних палатах з усіма зручностями, а також комплекси типу «Люкс», потужним бальнеофизиотерапевтическим блоком, численними лікувально-діагностичними кабінетами, просторим клубом-їдальнею, автономним водопостачанням і опалювальною системою. Головне ж рівень і якість лікування. Досить сказати, що використовується дев'ять видів лікувальних ванн від скипидарних, вихрових, хвойних до йодобромних, перозон валеріанових і морських; вісім різновидів лікувальних душів: струменевий, висхідний, голчастий, лазерний, душ Шарко, підводний душ-масаж; всі варіанти світло-і теплолікування , ультразвукова і магнітотерапія, електрофорез, електросон, гідролазерне зрошення в стоматології. Якщо додати, що застосовуються інгаляції лікарськими травами, ефірними маслами, іншими засобами, що працюють кабінети аромофітофоностімуляціі, спелеотерапії, гідроколонотерапії, трудотерапії, зал лікувальної фізкультури з тренажерами, п'ять масажних кабінетів, можна констатувати, що це цілком надійна різнобічна лікувально-профілактична база.
Змальоване вами нагадує великий фізіотерапевтичний інститут. Але користуватися цими процедурами потрібно розумно і доцільно. Як будується індивідуальний лікувальний процес?
Я б сказав, як своєрідна вертикаль оздоровлення. Справа в тому, що за своїм профілем, якщо говорити про дорослому контингенті відпочиваючих, «України» насамперед традиційний кардіологічний санаторій, націлений на ефективне лікування ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, вегето-судинної листанню. Але разом з тим у нас добре піддаються лікуванню хвороби органів дихання і травлення. До речі, вже багато років функціонує бювет мінеральної води «Збручанська», що дає відмінний ефект при патології шлунково-кишкового тракту. Зрозуміло, в санаторії дуже досвідчені лікарі, кваліфікований середній медичний персонал. Однак до послуг приїжджають і новітній діагностичний потенціал комп'ютерна електрокардіографія, холтерівське моніторування, ультразвукова та рентгенологічна апаратура, велоергометрія, реоенцефалографіческое дослідження, консультації ендокринолога, проктолога, отолярингології, невропатолога.
Очевидно, таке оснащення і тактика особливо необхідні при здійсненні реабілітаційних програм після інфаркту міокарда. Адже ця важлива соціальна лінія серйозна відмінність санаторію.
Так, мова йде про інтенсивні зусиллях щодо цих категорій хворих, причому у тісній співпраці з фахівцями Інституту кардіології ім. Н.Д. Стражеско АМН Україні. У минулому році на лікування до нас був направлений 571 такий пацієнт. Реабілітація починається досить рано після перенесеного інфаркту, приблизно на 15 20-й день. Це кінезіотерапія, тобто віз обертання в нормальне життя дозованим зростаючим рухом, в основному ходьбою при систематичному контролі тестовому завдяки наявності належних методів ЕКГ-діагностики. Не зайве зазначити, що лікування цих хворих, як і дітей в супроводі батьків, фінансує Фонд соціального страхування України. Сприяння такого роду людям надають також Чорнобильський та інших фондів. Дійсно, багато прибувають до санаторію за безкоштовними для них або ж пільговими путівками. А чи можна придбати путівку в «Україну», і яка вартість оздоровлення?
Зрозуміло, це в можливостях санаторію. Ті, хто хоч раз побував у нас, віддають перевагу і в подальшому в зручний для нього час оздоровлюватися в цьому благодатному куточку Ворзеля. Привертає поєднання чудових кліматичних та природних умов з широкою гамою лікування і справжнім гостинністю. І дійсно, перша половина дня впритул насичена процедурами, але ранок і вечір чудова пора для прогулянок. Природно, практикується і медикаментозне лікування, включаючи, якщо є необхідність, курс внутрішньовенних крапельних вливань. Санаторій має і необхідним лікарським асортиментом аж до новітніх засобів. Тут треба ще раз згадати і про трудотерапії, тобто медичних п'явок, цих найдавніших «мініатюрних докторів». Такий кабінет працює у нас вже близько двох років. Результати лікування при варикозному розширенні вен, тромбофлебітах, вираженої мозкової гіпертензії дуже хороші.
Смачне різноманітне харчування за замовний системі з використанням різних дієт, овочів, фруктів, повсякденні культурні заходи, відеосалони, екскурсії звичайно ж, і цій стороні перебування в «Україну» приділяється належна увага. Ви запитаєте: яка вартість путівки? На сьогодні 88 гривень на добу. Оптимальний термін перебування в оздоровниці 24 дні, але ми реалізуємо путівки і на 18 днів. Враховуючи нинішню кон'юнктуру цін, це явно дешевше, ніж у ряді інших санаторіїв. І при цьому за масштабами і рівнем оздоровлення, фізіотерапевтичного і бальнеологічному потенціалу лікування та оздоровлення, як кажуть, немає ціни.
Побувавши в «Україну» добре відгукуються про СКТ синглет-кисневої терапії. Що це за метод?
Такі апарати фірми «Valkion» у нас кілька років тому були встановлені, здається, вперше в Україну. Це особливий вид збагачення організму атомарним киснем, що призводить до зменшення рівня «вільних радикалів» супутника будь інтоксикації. Показання до сеансів СКТ, таким чином, майже універсальні.
Андрій Микитович, ви згадали, що в «Україну» лікуються і діти з батьками.
Дитячий корпус на 134 місця функціонує вже близько п'яти років. Це дуже ефективні програми, і знову-таки на фундаментальній науковій основі, оскільки маленьких пацієнтів за ініціативи відомого педіатра директора Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України академіка Олени Михайлівни Лук'янової направляють до нас клініки та інститути, а курирують галузь його провідні співробітники. Діти оздоровлюються за трьома основними підгрупами з приводу легеневих захворювань, недуг кардіоревматологічного плану, неполадок травного тракту. У минулому році у нас лікувалось 1060 дітей. Використовуються ефективні стандарти лікування, розроблені переважно своїми силами. Ось, приміром, такий «золотий стандарт» при бронхіальній астмі: спелеотерапія за типом «соляної шахти» в Солотвино, ЛФК по Толкачову, мануальний і вібромасаж грудної клітини, СКТ, інгаляції з настоями трав бронхолітичних, електрофорез і озокеритотерапія, лампа Чижевського. З 117 дітей, що побували в минулому році в санаторії з приводу нападів бронхіальної астми, значне поліпшення досягнуто у 106, причому з довготривалим зникненням рецидивів. Уявіть, результати лікування на основі оригінальних комплексних методик часто куди краще, ніж ефект протиастматичних заходів в Криму. Суть у продуманому науковому підході до кожного.
Більшості пацієнтів дитячого корпусу з Львівської, Рівненської, Черкаської, Київської та інших областей перебування в «Україну» сплатив і оплачує Фонд соціального страхування. А чи можна оздоровитися і «вольноопределяющимся»? Я маю на увазі не тільки дорослих, а й дітей.
Безумовно, такі резерви в санаторії є, проте потрібно заздалегідь зв'язатися з нами. Популярність «Україна» висока, до нас традиційно приїжджають пацієнти і з ряду регіонів Російської Федерації, переважно північних, путівки нерідко закуповуються організовано.


Еще статьи

Ворзель. Общая информация
Всего 12 квартир
Малоквартирный дом
отличное предложение
красивейшие места, чистый воздух, хорошее настроение...
Таунахаузы
по 204 м.кв.


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене