АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Ірпінь

Ірпінь ... Затишне містечко під Києвом. Для когось він асоціюється із сивою давниною, дикою природою, князівської полюванням. Для інших Ірпінь - місце письменницького натхнення, оскільки в тутешньому Будинку творчості, особливо в 50-80-ті роки минулого століття, народилося чимало чудових творів. А ще хтось скаже: "Так це ж чудове курортне місце! Там санаторії, там чисте повітря, кришталева вода, цілюще сонце, розкішна риболовля, вдале полювання! .."
Все це правда. Однак, на жаль, майже все в минулому. Деякі гарячі голови були впевнені, що Держава Україна швидко засмутиться - нехай тільки стане незалежним, достатньо зруйнувати все радянське, а нове саме виросте, як квіти навесні.
Створюючи незалежна держава в промовах та закликах, забули, що для всього потрібні кмітливий розум і спритні руки - для підприємства, школи, колгоспу, лікарні, бази відпочинку або будинку письменників. Час - мудре, воно не прощає зарозумілості, нехлюйства, лінощів. Стоять на колінах розорені колгоспи, дихають на ладан занедбані підприємства, розвалюються, заростають бур'янами санаторії, бази відпочинку і прославлений Будинок творчості письменників в Ірпені. Відомо ж - завжди легше зруйнувати, ніж побудувати. Тільки й чуєш: "Не ті зараз часи! Потрібно спочатку затвердити держава, увійти в Європу (Азію, Америку, Антарктиду)!" Господи, прости їм ... Ще за старих часів ті, у кого було державницьке мислення, мудро говорили: "Не ті часи - в усі часи". У всі часи можна було знайти причини, які перешкоджали розвитку, творчості, праці і т.п. І знаємо вже, що все погане, недобре, зле само приходить, а добре, гарне, добре потрібно створювати, про нього треба дбати, не покладаючи рук працювати.
Мої роздуми про Ірпінь та Національному університеті державної податкової служби України можна спроектувати на всю Україну. Пам'ятаю передмістя Києва ще в бруківці, без асфальтів, провінційно тихим, неспішним. Тоді ми разом з директором Ірпінського індустріального технікуму Володимиром Павленко мріяли, що в майбутньому технікум стане одним з провідних навчальних закладів України ...
Більша частина моєї п'ятдесятирічної життя пов'язана з Ірпенем, з Національним університетом державної податкової служби України - вищим навчальним закладом ІV рівня акредитації, який готує бакалаврів, спеціалістів, магістров.Візітка НУГНС Україні
Це сьогодні. А з чого починалося?
Український торф'яний технікум в Ірпені був створений ще в 1921 році. Я, хлопчина з Українського Полісся, що виріс на торф'яних болотах і своїми руками перебрав не один кілограм торфу, коли вантажив його під час літніх канікул, заробляючи перші в житті трудові рублі, з благословення батька в 1972 році, п'ятнадцятирічним, дістався на поїзді до Ірпеня, де вступив в Ірпінський індустріальний технікум (так він тоді називався).
З того часу моя доля пов'язана з Ірпенем. Коли після навчання служив в армії, снився мені технікум, однокурсники, педагогічний колектив. На все життя став мені старшим товаришем, порадником, прикладом справжнього педагога, еталоном порядності тодішній директор технікуму Володимир Павленко. Після армії я ніяк не міг визначитися. Пройшов за конкурсом до Театрального інституту імені Карпенка-Карого. Це ж треба - актор театру і кіно! Вагався. Порадився з Володимиром Івановичем і ... пов'язав своє життя з технікумом, з Ірпенем. Працював у технікумі майстром-слюсарем, викладачем. Закінчивши Інститут легкої промисловості, став інженером-механіком, заступником директора технікуму.
У 1991 році Володимир Павленко пішов з життя. З того часу вся відповідальність за ірпінський технікум, за студентів, педколектив, за непросте виживання навчального закладу лягла на мої плечі. Я став директором. Непросто було не те що розвивати справу - утримувати створену базу, не допустити руйнування. Кілька років технікум існував завдяки титанічній праці педколективу. Не покладаючись на чиюсь підтримку, не сподіваючись на допомогу меценатів, не просячи у молодої держави ніяких знаків уваги, ми працювали і мріяли про великі справи, готували перспективу нашого навчального закладу.
1991. На базі Ірпінського індустріального технікуму був створений фінансово-економічний коледж.
1996 рік. На базі Українського фінансово-економічного коледжу-технікуму створено Український фінансово-економічний інститут з прямим підпорядкуванням Міністерству фінансів України.
2003 рік. Утворена Академія державної податкової служби України. Академія отримала статус національної.
2007 рік. Академія стає Національним університетом ДПС України.
Всього декількома рядками я позначив шлях, який ми пройшли за п'ятнадцять років. Для світу, для держави - це мізерний відтинок часу. Для нашого педагогічного колективу - це спресований в десятиліття важка праця. Важкий, але творчий, осмислений і, що важливо, результативна. База, закладена В. Павленко, збереглася досі. Мета, яку ми визначали і визначаємо для себе, досяжна. Оскільки вона значуща не тільки для університету, а й для всієї держави.
Сьогодні наш університет є базовим навчальним закладом Державної податкової служби України. Провідним навчальним закладом на всьому пострадянському просторі, тобто не тільки на території колишнього Радянського Союзу, а й усіх держав колишнього соціалістичного табору.
У 1986 році в Ірпінському індустріальному технікумі було 315 викладачів, з яких лише один був кандидатом наук. Сьогодні в Національному університеті ДПС України працюють шість академіків, 47 докторів і 230 кандидатів наук, 44 професори і 150 доцентів.
На семи факультетах (податкової міліції, юридичному, обліково-економічному, фінансів та банківської справи, економіки та оподаткування, заочному, військовому) навчається понад 10 тисяч юнаків та дівчат. Філії заочного факультету діють у містах Житомир, Вінниця, Сімферополь, Сторожинець (Чернівецької обл.), Кам'янець-Подільський (Хмельницької обл.). Факультет військової підготовки дозволяє юнакам паралельно з навчанням отримати звання офіцера запасу. За час свого існування навчальний заклад підготував для держави майже 60 тисяч висококваліфікованих фахівців.
Ні для кого не секрет, що з давніх часів до митарів, податківцям в народі ставляться не дуже прихильно. Так склалося в певних історичних обставин і залишилося стереотипом донині. Тому актуальним питанням сьогодні залишається подальший розвиток податкової служби, її модернізація, а особливо - зміцнення основ доброчесності та неупередженості у ставленні до платників податків. Всі зусилля педагогічного колективу нашого навчального закладу спрямовані на удосконалення професійної підготовки, людських і моральних якостей майбутніх податківців. Разом з тим ведеться велика робота по підвищенню податкової грамотності платників, зміцненню почуття обов'язку й довіри до держави.
Візитка НУГНС УкраіниДля цього навчальний заклад має всі можливості. У структурі Національного університету ДПС України діють: Київський фінансово-економічний коледж та інститут післядипломної освіти. Для удосконалення організаційної структури університету планується об'єднати Науково-дослідний інститут фінансового права та Науково-дослідний центр проблем оподаткування в Науково-дослідний інститут фінансів та фінансового права.
Університет успішно співпрацює не тільки з Державною податковою службою України. Наприклад, за сприяння МЗС України встановлені і підтримуються зв'язки з навчальними закладами та науковими центрами Росії, Білорусі, Молдови, Польщі, США, Німеччини, Швеції та інших країн. Традиційними стали наукові конференції, Ірпінські міжнародні педагогічні читання. Члени університетського товариства студентів та курсантів Національного університету ДПС України є неодноразовими переможцями, іменними стипендіатами всеукраїнських та міжнародних конференцій.
Стільки років працюючи у вищій школі, розумію - це робота для держави, для її майбутнього. Наші курсанти-студенти - носії майбутнього. І навчання - це ще не все. Найголовніша проблема (і разом з тим біда) вищої школи, як і освіти і цілому, - виховання.
Наприклад, у нашому навчальному закладі діяльність студентського парламенту та профспілкового комітету охоплює не тільки навчання, а й побут, дозвілля, громадське життя, наукові дослідження, аматорська творчість кожного студента.
Команда КВН університету "Без Коментарів" - чемпіон Ліги силових структур. Курсанти факультету податкової міліції - неодноразові переможці та призери спортивно-інтелектуальних ігор "Патріот".
Культурно-мистецький центр "Сузір'я" Національного університету ДПС України - це 20 різножанрових творчих колективів та студій музики, поезії, танцю. Вони виступали на сценах США, Канади, Німеччини, Іспанії, Польщі, Кіпру. У 2003 році народний ансамбль пісні і танцю "Сузір'я" став переможцем I Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.
Спортивні досягнення наших студентів відомі далеко за межами країни. Студент фінансового факультету Владислав Третяк став бронзовим призером з фехтування на шаблях на ХХVІІІ Олімпійських іграх в Афінах. В університеті навчається понад сто майстрів спорту, серед них чотири заслужених майстри спорту України та 20 майстрів спорту міжнародного класу.
За останні десять років в університеті створено відповідну матеріально-технічна база. На 23 гектарах паркової зони за 25 км від Києва споруджено сучасні навчальні корпуси, гуртожитки, спортивний комплекс з тренажерними залами, їдальня, молодіжні кафе, медико-санітарна частина, житловий комплекс для працівників та викладачів.
Унікальний навчальний заклад в Ірпені є справою всього життя - моєї і багатьох моїх соратників, членів педагогічного колективу. Так, я мріяв викладати у вищому навчальному закладі ще коли був студентом Ірпінського індустріального технікуму. Мріяв про академію, університет, коли став директором технікуму-коледжу в 1991 році. Мрії здійснюються. Це так чудово - жити, втілюючи ідею. А як чудово, втілюючи ідею, виношувати нову.
Національний університет ДПС Україна займає гідне місце серед провідних вищих навчальних закладів держави. Наші випускники професійно працюють на благо країни. Ми розвиваємося, будуємося. Завдяки депутатам Ірпінської міської ради, університет отримав 1,5 га землі для будівництва двох нових сучасних дев'ятиповерхових гуртожитків на п'ятсот місць кожен. Для скептиків наголошую, що всі необхідні папери, рішення та інше підписані власноручно колишнім мером Ірпеня Мирославою Свистович, яка, скажімо так, не досить прихильно ставилася до університету.
З цього приводу, як і з приводу інших сторін життя навчального закладу, відгуки як захоплено позитивні, так і відверто негативні. За роки наполегливої ​​творчої роботи колектив університету звик не звертати уваги як на заздрість, лестощі, так і на спроби пхати палиці в колеса. Східна мудрість про каравані, який, незважаючи ні на що, продовжує йти, найкраще підходить в цьому випадку. Єдине, що можу додати: Національний університет ДПС Україна - городообразующее установу. За січень-листопад 2007 року він поповнив бюджет міста на 16 млн. 218 тис. 363 грн.! Сьогодні наш університет - візитна картка міста Ірпінь. І ми були б зовсім не проти, якби його візитною карткою стали (як зовсім ще недавно) і Ірпінський будинок творчості письменників, і міська санаторно-курортна зона. Але так сталося, що завдяки наполегливій праці багатьох моїх колег саме наш навчальний заклад представляє старовинний Ірпінь в Україні та світі.
У нас є чудова навчальна база, яку ми неухильно розвиваємо, створюємо нові, ще кращі умови для наших студентів - майбутньої еліти України. Щоб бути на рівні світових стандартів, запрошуватимемо професіоналів-викладачів і разом з тим будемо ростити своїх.
Наостанок повторю слова, які завжди кажу своїм студентам: вивчаючи свою спеціальність, невтомно виховуйте в собі порядність, моральність, любов до батьків і рідного краю, почуття справжньої дружби.
Загалом, життя штука складна. Мабуть, немає в світі жодної людини, яка б не долав перешкоди на шляху до свої мети. Я теж долаю перешкоди і радію життю ...


Еще статьи

Де відпочити в Київській області
Новобудови: що треба знати при купівлі квартири
Еволюція житлового будівництва в ХХ ст.
Ворзель. Общая информация
БТІ припинить прийом документів
по 240 м.кв. и территорией в 3 сотки
Таунхаузы в Ворзеле
красивейшие места
Ворзель
Наша природа удивит Вас


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене