АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Де відпочити в Київській області

Якщо у Вас немає часу або фінансової можливості зробити тривалу подорож за кордон, можна відправитися в Київську область.

Найпопулярнішими курортними зонами Київської області є Пуща-Водиця, Ворзель та Конча-Заспа, які із задоволенням візьмуть гостей в будь-який час року, а не тільки влітку.

Санаторно-курортний комплекс «Пуща-Озерна» розташовується на березі озера в оточенні дендропарку, що володіє природними лікувальними властивостями. Особливий клімат на території створюється зростаючими тут соснами - стародавніми лікарськими рослинами з смолистим бальзамічним ароматом.
Ворзель розташовується в лісовому масиві західної частини Київської області. Улюблене місце відпочинку відпочиваючих Ворзеля - це мальовниче озеро. Ворзель володіє унікальними природно-кліматичними умовами, Ворзель набув великої популярності для відпочинку і лікування. Сприятливий вплив ця місцевість робить на людей із захворюваннями серцево-судинної і нервової системи.

У південному напрямку від Києва розташована лісопаркова зона Конча-Заспа. Конча-Заспа - одна з найбільших київських баз відпочинку. Лісовий масив представлений як хвойними, так і листяними деревами та чагарниками. Серед дерев розкидані чудові озера, найбільші з яких - Конча і Заспа, історична згадка про яких зустрічалося ще в 16 столітті. Безпосередня близькість до Дніпра і чисте повітря в лісі роблять цю місцевість курортною.

Гідний відпочинок можна знайти не виїжджаючи за кордон, а ціни та сервіс Вас приємно здивують!


Еще статьи

Де відпочити в Київській області
Києво-Святошинський район
Санаторій "Ворзель" НАН України
Ворзель: селище, ідеальне для творчості, відпочинку та оздоровлення.
96 квадратных метра в 2 уровнях
Светлая квартира
80 000 $
по 240 м.кв. и территорией в 3 сотки
Таунхаузы в Ворзеле
в красивейшем доме
Классное место в Ворзеле
и с красивейшей природой!


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене