АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Життя без БТІ

Це допоможе боротися з корупцією і спростить життя, але ріелтори попереджають: можливі афери. В оформленні угод з нерухомістю - переворот. Згідно з постановою Кабміну, з 1 січня 2012 року набувають чинності нові правила реєстрації нерухомості. Замість БТІ реєструвати право власності, видавати довідки і завіряти угоди буде Укргосреестр - нова структура при Мін'юсті.

Причому спілкуватися з чиновниками доведеться набагато рідше - наприклад, звірка квартири з її техпаспортом тепер уже необов'язкова при перепродажі. Експерти кажуть, що, з одного боку, це може зменшити корупцію в цій сфері і полегшити людям життя, які місяцями оббивають пороги БТІ. З іншого боку, ріелтори побоюються, що знизиться контроль за угодами, а значить можливі афери.

Як повідомлялося раніше інформаційним агентством Ліга Бізнес Інформ від 25.11.11. Цитата: "З 1-15 грудня Бюро технічної інвентаризації не буде приймати документи на реєстрацію прав власності. Це викликано тим, що з 1 січня набуває чинності Постанова про нові правила реєстрації нерухомості. З 1 грудня регіональні БТІ, а з 15 - київське будуть відмовляти клієнтам у реєстрації прав на нерухомість. "

ЩО Є. Про те, що в БТІ потрібно навести порядок, заявляв ще в жовтні президент Віктор Янукович, підкреслюючи, що БТІ - це одна з найбільш непрозорих і корумпованих сфер. «Вважаю, що не потрібно змушувати наших громадян отримувати довідки про технічної інвентаризації при перепродажі квартири або будинку. Треба дозволити нашому громадянину без ускладнень розпоряджатися своєю власністю, в тому числі при переплануванні », - говорив президент. Зараз, щоб вирішити питання з продажем квартири, необхідно відвідати БТІ не менше 5 разів. Кожен етап займає тиждень-півтора. Щоб прискорити розгляд питання, доведеться заплатити $ 600-700, а щоб технік, який звіряє реальний стан квартири з її планом, закрив очі на наявність перепланування - від $ 500.

ЩО БУДЕ. За новими правилами, БТІ буде проводити лише первинну технічну інвентаризацію - простіше кажучи, інспектор звірить з техпаспортом тільки квартиру в новому будинку, який здають. А ось якщо житло потім будуть продавати, дарувати, перепланувати, в БТІ звертатися не потрібно (див. графіком). Важливо, що документи можна буде подавати за принципом єдиного вікна, а чиновник або технік не повинен буде виїжджати в квартиру.

Експерти кажуть, що після нововведень споживачам стане легше, оскільки скоротиться вся процедура і не буде вимагання. «Для людей, які купують квартиру за договором купівлі-продажу, зараз діє подвійна реєстрація: спочатку реєструється угода нотаріусом, потім люди йдуть в БТІ і оформляють право власності на нерухомість. Передбачається, що з 1 січня буде одна реєстрація - в органі державної реєстрації прав », - пояснює юрист Максим Копейчиков. А значить терміни оформлення документів скоротяться до двох тижнів. Правда, юристи не виключають, що зі спрощеним порядком можуть виникнути проблеми. «Можливі спроби легалізувати абсолютно неприпустиму і небезпечну перепланування, або ж аферисти зможуть подати за документами одне, а насправді буде абсолютно інше. Думаю, що в процесі в новий документ ще будуть вносити поправки », - вважає він.

Поки правила вступлять в силу, у киян можуть бути проблеми. Столичне БТІ вже з 15 грудня буде відмовляти в реєстрації права власності киянам. Про це нам сказав глава Всеукраїнської Асоціації БТІ Дмитро Павленко. «У БТІ вважають, що вже недоцільно проводити процедуру, яка з 1 січня перестане бути необхідною», - пояснив нам Павленко. Зміни, як вважають експерти, на цей час можуть зупинити всі операції з нерухомості. «Новий Укргосреестр » де-юре вже існує, але фактично ще не працює. Зараз в авральному порядку створюються відділи реєстрації, але як вони будуть працювати і коли почнуть - ніхто не знає. Друге питання, як буде передаватися база від БТІ до Мін'юсту. Ми прогнозуємо, що це може протривати до кінця лютого », - говорить віце-президент Асоціації фахівців з нерухомості Віктор Несін.


Еще статьи

Типова забудова з 1955 до 2000-х
Вільне планування кімнати
Дом графини Уваровой
Ворзель. Дитячий санаторій "Орлятко"
Києво-Святошинський район
в красивейшем доме
Классное место в Ворзеле
и с красивейшей природой!
Отличная транспортная развязка
Отличное место
Красивейшая природа
Всего 12 квартир
Малоквартирный дом
отличное предложение


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене