Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Нова система реєстрації нерухомості

Державна реєстраційна служба України (Укргосреєстр) почне приймати документи на реєстрацію прав на нерухоме майно з 3 січня 2012 р., а до 29 грудня 2011 реєстрацію повинні проводити Бюро технічної інвентаризації.
Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Державної реєстраційної служби України Леонід Єфименко.

«Реєстрація за новою системою повинна бути введена з 1 січня наступного року. Виходячи з режиму святкових днів, тоді, напевно, з 3 січня », - сказав він.

Леонід Єфименко уточнив, що з 1 січня 2012 БТІ припинять реєструвати права на нерухомість, але за ними залишиться функція проведення технічної інвентаризації.

При цьому він прокоментував повідомлення в ЗМІ щодо припинення прийому БТІ документів на реєстрацію з 1 і 15 грудня цього року. «Однозначно БТІ таких рішень не може приймати. Перше - вони зобов'язані виконувати функції, передбачені законом ... По-друге, будь-яка дія, як БТІ, так і реєстратора БТІ, може бути оскаржене в суді. По-третє, у разі, якщо діями БТІ або діями реєстратора завдано якоїсь шкоди, то особа, якій завдано шкоди, має право на відшкодування шкоди, завданої неправомірними діями ... Немає жодних підстав для того, щоб громадянам відмовляти в реєстрації прав на нерухоме майно », - пояснив голова Укргосреестра.

На його думку, сьогодні БТІ можуть зареєструвати права на нерухоме майно за один-два дні замість передбачених законодавством «до 14 днів».

Леонід Єфименко додав, що до 15 грудня п.р. планується завершити проведення конкурсу на відбір реєстраторів в регіональних службах. При цьому він уточнив, що реєстратори, які працювали в БТІ, за їх бажанням можуть бути прийняті на роботу в Укргосреестр.

За даними Леоніда Єфименка, в Україні функціонує близько 500 БТІ, а Укргосреестр створив 583 реєстраційні служби. Штатний розклад по всіх реєстраційним службам в регіонах вже затверджено, планується, що в кожному районі буде працювати по 2-3 реєстратора.

Голова служби зазначив, що адреси центрального та регіональних відділень Укргосреестра стануть відомі після 15 грудня і будуть оприлюднені на сайті відомства.

За словами Леонід Єфименко, з 1 січня 2012 р. для того, щоб зареєструвати право власності на квартиру, куплену на вторинному ринку, продавець і покупець запевняють у нотаріуса договір купівлі-продажу (необхідний також техпаспорт на квартиру, отриманий в БТІ). Після цього право власності на квартиру реєструється у державного реєстратора. Якщо купується будинок, то покупець реєструє право власності на об'єкт у реєстратора. Термін реєстрації становить 14 днів.
Голова Укргосреестра повідомив, що за реєстрацію речових прав на нерухоме майно в державного реєстратора покупець нерухомості сплачує держмито в розмірі 119 грн.

Леонід Єфименко зазначив, що до введення нової системи державна реєстрація речових прав на нерухомість здійснювалася в реєстрі майнових прав, який вело Міністерство юстиції, а також існує кілька інших реєстрів - реєстр іпотеки, обтяжень і т.д.

«З 1 січня передбачається, що буде існувати один-єдиний державний реєстр речових прав», - сказав голова Укргосреестра.

Він додав, що немає сенсу передавати дані з існуючих реєстрів в один реєстр, оскільки «ті реєстри, які на сьогоднішній день функціонують, вони так і будуть функціонувати. Але доступ до інформації буде мати державний реєстратор ... Вся інформація, яка міститься сьогодні в нині діючих реєстрах, буде збережена, вона стане складовою частиною єдиного реєстру, який створюється ».


Еще статьи

Де відпочити в Київській області
Санаторій "Ворзель" НАН України
За що платять покупці елітної нерухомості
Де відпочити в Київській області
Двухуровневая 90 м.кв
Всего за 58 000 $
Всего 12 квартир
Малоквартирный дом
отличное предложение


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене