Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Елітна нерухомість

Сьогодні майбутнім вітчизняного ринку нерухомості не цікавляться тільки ледачі. Для одних це - дозвільний інтерес, для інших - цілком практичний. Багато столичних забудовників б'ють тривогу, відзначаючи спад купівельної активності, ЗМІ навперебій пророкують терміни майбутнього обвалу цін. На цьому тлі респектабельні офіси продажів дорогої нерухомості виглядають острівцями стабільності. Невже заможних людей не лякає перспектива зниження вартості активів? Ймовірно, вони впевнені, що саме завдяки своєму статусу і лімітованих пропозицією ексклюзив буде завжди в ціні, незалежно від хвилювань, що відбуваються в масах

Зміни ніколи не проходять безслідно. Вони тягнуть за собою ланцюжок як позитивних, так і негативних наслідків, які з часом призводять до змін у суспільній свідомості. Сьогоднішня ситуація на вітчизняному ринку нерухомості - красномовне тому підтвердження. Інвестиційний бум, супроводжуваний тенденцією масового вкладення вільних коштів у столичні квартири, закінчився разом із зупинкою бурхливого зростання їх вартості. Ситуацію підігріли і банки, різко обмежили видачу іпотечних кредитів. Суперечливі прогнози, віщують то обвал цін, то новий виток їх росту, спонукають зацікавлених в покупці до обережності і роздумів. Можливо, нинішня криза навчить людей мислити масштабно, адекватно оцінювати ситуацію і вибирати для капіталовкладень об'єкти, які вистоять в складних умовах.

Український ринок нерухомості за своїми законами і механізмам відрізняється від американського і європейського, зазнають зараз не найкращий період. Але і нашу країну труднощі не обійшли стороною. Ситуація перетворилася на своєрідне замкнене коло, вихід з якого покаже час. Проте вже сьогодні чітко видно тенденції, які очікують нас в найближчому майбутньому. Відомий будівельний магнат, мільярдер Дональд Трамп одного разу сказав: «Коли навіть таксисти починають купувати акції, частина яких є і у мене в активах, я розумію, що ці акції потрібно терміново продавати». У словах американського бізнесмена закладена перевірена багаторічною практикою мудрість: коли в якусь галузь починають масово вкладати гроші обивателі, інстинктивно слідуючи за натовпом, то сегмент близький до «перегріву», що не забариться висловитися у падінні прибутковості або стрімкому обвалі.
Саме це сталося з ринком київського житла, куди були вкладені величезні суми як власних, так і позикових коштів. Єдиний сегмент, природним чином уникнув цієї долі, - нерухомість класів «преміум» і «де-люкс». Висока ціна і обмежена пропозиція Оренда квартир виступали своєрідним фільтром, огороджувальних цю частину ринку від пересичення.
Щоб встигнути придбати шматочок «майбутнього стану», люди зазвичай вкладали вільні гроші в покупку житла. Іпотечне кредитування теж часто ставало інструментом інвестування, оскільки колишні процентні ставки (10-14% річних у доларах США) при зростанні вартості об'єктів від 30 до 70% в рік дозволяли не тільки обслуговувати кредит, але отримувати гарний прибуток. Однак основна маса таких гравців зосереджувалася на доступному сегменті (ходові 1 - та 2-кімнатні квартири), і практично ніхто з них не піднімав планку вище об'єктів бізнес-класу.
Дорога нерухомість вимагає від потенційного покупця наявності значних ресурсів і вміння грамотно ними розпоряджатися, тому інвесторів-любителів на ринку елітних апартаментів практично немає. Кирило Гаврінцев, керівник консалтингового відділу юридичної фірми «Турій та партнери», ділиться своїми спостереженнями: «Високий ціновий сегмент житла найбільш стресостійка і стабільний навіть у сьогоднішній ситуації. Однак і йому не уникнути процесу «очищення» - в галузі залишаться тільки компанії, які пропонують об'єкти з оптимальним співвідношенням ціна-якість, причому якість повинна відповідати статусу. По-справжньому елітні будинки завжди будуть в ціні. Преміум-сегмент в Києві достатньо вузький, завдяки чому він витримає кризові прояви. У ньому теж грають інвестори, але ці люди - бізнесмени, які знають ринок і закони економіки. Щоб вкладати капітал в елітне житло, треба самому бути успішною людиною ».

Здавалося б, працюючи сьогодні з «елітки» можна застрахуватися від несприятливих ринкових коливань, забезпечивши собі стабільний дохід і розвиток. Чи означає це, що в найближчому майбутньому в даному сегменті столичного ринку нерухомості очікується істотне збільшення кількості забудовників та ріелторів? Навряд чи. Щоб продати дорогу річ, треба самому доторкнутися до неї, зануритися в атмосферу своїх потенційних клієнтів, їх смаків і цінностей, стати частиною цього суспільства. Масовий сегмент бере кількістю, а ексклюзив - якістю та індивідуальним підходом.
Значне зниження прибутковості коштів, інвестованих в міське житло, змусила піти з ринку багатьох перекупників, які заробляли як на загальному зростанні цін на вторинне житло, так і на підвищенні вартості об'єкта зі збільшенням ступеня готовності та наближення термінів здачі в первинному сегменті. Дана обставина в кілька разів зменшило кількість угод з придбання житлової нерухомості. «Сьогоднішня криза можна було передбачити, - вважає Кирило Гаврінцев. - У цьому бізнесі було багато випадкових людей, які не вміють керувати капіталом, які не знають навіть основ економіки. Вони просто вкладали гроші і чекали чергового витка цін. Зрозуміло, що розраховувати на 100% річних, коли в тебе навіть бізнесу немає, тільки за рахунок сприятливої ​​ринкової ситуації, неможливо вічно. І тепер їм дуже неприємно опускатися на менші прибутки. Але сьогодні вже ринок диктує свої закони ».
Більшість дорогих елітних квартир купується для власного проживання. Якщо ж покупка таких апартаментів розглядається як бізнес-інструмент, то інвестором виступає або юридична особа (часто велика компанія), або підприємець, який зайняв своє місце в ієрархії вищого світу і може собі дозволити «грати по-крупному».

Однак настрої і плани на майбутнє у реалізаторів дорогих проектів дуже оптимістичні. Думки фахівців сходяться в тому, що нинішня кризова ситуація - момент істини, який відкриє реальну вартість квартир, виставлених на ринку в категорії «еліт». За прогнозами, покупці будуть ставати все більш досвідченими та виборчими, звертаючи увагу на всі характеристики об'єкту: місце розташування, якість будівлі, оздоблення громадських зон, інженерні системи, наявність підземного паркінгу, рівень внутрішньої інфраструктури, роботу експлуатаційних служб і, звичайно, соціальне середовище, статус сусідів, який в багатоквартирних будинках неминуче впливає на повсякденне життя.
Тому продати квартиру в «сталінці», навіть з авторським ремонтом і в центральному районі, як елітне житло можна буде лише за умови переведення її в іншу категорію і відповідну цінову нішу. «На вторинному ринку є спочатку переоцінені квартири, які планували реалізувати на піку ринкового росту. Зробити ж це зараз вкрай складно, - пояснює Тарас Зябкін, начальник управління інвестицій Тресту «Київміськбуд-1» імені М. П. Загороднього. - Продаж такого житла завжди була тривалим процесом, але раніше власники дозволяли йому подовгу «висіти», в той час як ціна поступово зростала. Сьогодні деякі вже почали панікувати і знижувати свої запити, прагнучи реалізувати об'єкт. І скоро така ситуація стане дуже поширеною, оскільки характеристики дорогої нерухомості постійно підвищуються ».
Пора кількості для вітчизняних забудовників канула в Лету. В даний час про неї доречно говорити лише в сегменті соціального житла. В інших класах нерухомості настає епоха якості, додаткових сервісів і клієнтоорієнтованого підходу. З цим погоджується Олеся Романенко, керівник відділу корпоративних комунікацій і маркетингу компанії Ukrainian Development Partners (ЖК «Новопечерські Липки»): «В умовах зростаючої конкуренції на ринку нерухомості покупці стали вимогливішими, тому девелопери змушені залучати клієнтів якістю об'єкта і наданням додаткових послуг. Для стимулювання продажів компанії використовують різні маркетингові інструменти: сезонні акції, знижки на менш ліквідні квартири, клубні карти, що дозволяють власникам отримувати різного роду бонуси на дизайн інтер'єру, ремонт та ін Тут немає певних стандартів, все залежить від рівня і можливостей девелопера ».
Якщо говорити про стан ринку на даний момент, то його можна охарактеризувати фразою «завмер в очікуванні». Потенційні покупці спостерігають, що відбуватиметься з цінами, «подобрішають» чи місцеві банки або більш лояльні умови запропонують іноземні фінансові установи? Деякі забудовники, не бажаючи стимулювати продажі знижками і бонусами, просто зупинили проекти, чекаючи нового витка цін. Проте відкладати заплановану покупку висококласної квартири не має сенсу, тому що зниження вартості дійсно елітних об'єктів з відповідальними своїм статусом характеристиками, на думку експертів, не передбачається.

Аналізуючи сформовану ситуацію, мимоволі згадуєш про те, що хвилі на морі загрожують дрібним кораблям, але не страшні великим океанським лайнерам. Сьогодні, коли не тільки український, але і світовий ринок нерухомості «штормить», відносний спокій можна передрікати тільки тим, кому по кишені «квиток на лайнер». Якісні об'єкти, що відповідають високим міжнародним стандартам, найближчим часом будуть стабільно підвищувати свої позиції, забезпечуючи гідний рівень життя і надійність капіталовкладень. Однак забудовників і девелоперів таких проектів чекає непростий період. Їм, як ніколи раніше, необхідно буде рости і розвиватися, намагаючись передбачити потреби та побажання найвимогливіших клієнтів.


Еще статьи

Как добраться до Ворзеля
Як дістатися до Ворзеля
Климат Ворзеля
Києво-Святошинський район
Ворзель. Дитячий санаторій "Орлятко"
Двухуровневая 90 м.кв
Всего за 58 000 $
2 уровня и 3 комнаты в 98 метрах
Двухуровневая квартира
В таком красивом домике


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене