АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


В БТІ Кеєва зміни

1 січня реєстрація прав на нерухомість буде проводити Державна реєстраційна служба. Чим займуться БТІ і дрібні бюрократи в селищних та райрадах - поки не відомо.

В Україну з метою регламентації порядку державного реєстру прав на нерухоме майно буде створена Державна реєстраційна служба (Укргосреестр), повідомила прес-служба Мін'юсту в середу.

Постанова про порядок ведення Укргосреестра, розроблене Мін'юстом, було прийнято на засіданні Кабінету міністрів у середу.

«Прийнята постанова регламентує процедуру ведення Державного реєстру прав на нерухоме майно, яке здійснюватиме створений Укргосреестр та структурні підрозділи територіальних органів Мін'юсту, що забезпечують реалізацію повноважень Укргосреестра», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, постанова регулює питання реєстрації запитів, пошуку відомостей, внесення відповідних записів, оформлення рішень та свідоцтв про право власності на нерухоме майно, надання інформації фізичним та юридичним особам і ін

«Постанова забезпечить належну реалізацію закону« Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень », оскільки з його ухваленням детально регламентовані всі процедури, необхідні для функціонування Укргосреестра - реєстрації заяв, запитів в базі даних, пошуку відомостей, внесення записів, змін до них , скасування таких записів і тому подібне », - наведені в повідомленні слова міністра юстиції Олександра Лавриновича.

Крім цього, реєстр буде містити інформацію про нерухоме майно, право власності та суб'єктів цього права, інші речові права та суб'єктів цих прав, обтяження прав на нерухоме майно та суб'єктів цих прав.

«Передбачається, що витяги з реєстру будуть надаватися, зокрема, власникам нерухомого майна або його спадкоємцям, особам, в інтересах яких встановлено обтяження прав на нерухоме майно, особам, які мають речові права на нерухоме майно, у процедурі державної реєстрації такого права та інших випадках », - йдеться в повідомленні.

О. Лавринович нагадав, що державна реєстрація прав на нерухоме майно в порядку, визначеному цим законом, здійснюватиметься в Україну з 1 січня 2012 року.


Еще статьи

Ірпінь - унікальне місто на землі
Прогулянка в Ворзель
теперь стоит как квартира!
Таунхаууз
240 кв.м. всего за 125 000 $
Всего 12 квартир
Малоквартирный дом
отличное предложение


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене