Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Типова забудова з 1955 до 2000-х

Новим етапом радянської масової забудови стали «хрущовки». Їх поширення та використання було також обгрунтовано не тільки економічністю створення і демографічними причинами, а й ідеологічними обгрунтуваннями, а також науковим підходом тих хто був у той час «в моді» у керівництва Компартії.

Згідно з новим планом забудови радянських міст, комунальні квартири більше не розглядалися як проект радянської влади, а визначалися «вимушеним результатом економії коштів» у період, коли відбувалася індустріалізація. З цієї причини подальша модель проживання паралельно декількох сімей в 1 квартирі вважалася явищем ненормальним, яке являє собою соціальну проблему і суперечить нормам радянського ладу. Комуналки були визнані економічно невигідним видом житлоплощі, яка ні в якій мірі не задовольняє сучасним вимогам до житла «нормального радянської людини». З цієї причини був відданий наказ про вирішення цієї проблеми шляхом масового будівництва будинків нового типу.

З 1955 р. ряд постанов, проектів і змін від імені керівництва Компартії починає впроваджувати модель суспільства, згідно з якою до 1980 р. кожна сім'я в СРСР продовжувати була зустріти пришестя комунізму у своїй окремій квартирі. Втім, темпи масового будівництва зберегти не вдалося, і тому вже в 1986 р. було висунуто гасло «Кожній радянській сім'ї - окрему квартиру до 2000 р.», якому в силу об'єктивних причин не судилося збутися: перестали існувати не тільки радянські сім'ї, але і генплани, генсеки та інші атрибути епохи «серпа і молота».

Прототипом для створення перших «хрущовських» будинків були вибрані блокові будинки (Plattenbau), які раніше будували у Берліні та Дрездені (починаючи з 20-x рр.. ХХ ст.). Створення «хрущовок» тривало аж до 1985 р., що дозволило - згідно з деякими підрахунками - створити понад 13 000 таких будинків, більшість з яких були п'ятиповерховими. Будівництво такими темпами також призвело до зростання супутньої промислової та побутової інфраструктури: домобудівних комбінатів, заводів ЗБВ, трубопровідних комунікацій і т.п. Основним «плюсом» будинків хрущовської забудови стало масове отримання сім'ями окремого житла. Освоєння нових технологій дозволило з 1960 г вести паралельно спорудження житлових будинків з панелей на 9 поверхів, а з 1963 р. - на 12 поверхів. Елементами такого панельного будинку представляли собою великі залізобетонні плити, вироблені в заводських умовах згідно ГОСТам. Далі збірка йшла за принципом розкладного конструктора: на будівельні майданчики поставляли вже готові деталі споруд, які потім монтували за допомогою електрозварювання, цементування і бетонування.

Висота перших будинків масової забудови в 5 поверхів довгий час залишалася такою тому, що це була масова допустима максимальна поверховість в період 50-х - 60-х рр.. ХХ століття, за якої допускалося створення будинків без ліфта. Починаючи з 1990-х рр.. будинки старої масової забудови, починаючи від періоду Хрущова, стали демонструвати свої явні недоліки в порівнянні з новими конструкціями: погана захищеність від шуму і низька теплоізоляція (Особливо на верхніх поверхах) призвели до падіння попиту на квартири в таких будинках.

Кожен будинок типової забудови в різні роки отримував свою маркування згідно з державними стандартами. У 60-х рр.. ХХ століття це були: панельні «хрущовки» 1-515/5; 1-510 блокові 5-поверхового будинку; 1-511 цегляні 5-поверхового будинку; К-7 панельні 5-поверхового будинку (їх почали зносити в багатьох містах з кінця 90-х рр.. ХХ ст. Конфіденційність таких будинків часто облицьовували білим квадратним кахлем. Друга архітектурна їх особливість: виступаючі частини каркаса по кутах кімнат); II-32 панельні 5-типоверховий багатосекційні будинку; II-29 цегляні 9-поверхові будинки, 1 -335 панельні 5-поверхові житлові будинки; 1-464 панельні 5-поверхові житлові будинки (Білорусь). БМ-4 житлові будинки для райцентрів і маленьких міст (Білорусь).

У 1970-х рр.. ХХ ст. До них додалися нові типи та серії: П-46; 1-515/9м; 1-515/9ш; 1605 / 9; будинки серії II-18/12; II-18 / 9; II-29; II-32; II-49. Новинкою стала поява 12-тіетажек і 14-тіетажек. Також з'явилися будинки серії 1ЛГ-600 (Автовскій ДСК; їх ще називали «будинки-кораблі»); 111-90; 1-ЛГ-606; 121; 111-108.

1980-і принесли з собою застосування в забудові багатоповерхівок КОПЕ (композиційних об'ємно-планувальних елементів), завданням яких було провести забудову «буферних зон» між новобудовами і зоною архітектурної історичної цінності. Втім, зведення безликих багатоповерхових панельних і цегляних «коробок» з величезними габаритами, позбавленими начисто будь-якої естетики, тривало і тоді.

У 1990-і почалася перша хвиля знесення старих 5-поверхових панельних будинків, а вивільнені території стали забудовувати будинками нового типу з застосуванням панелей і висотою від 17 до 25 поверхів.

2000-і принесли два явища: реконструкцію будинків старої типової забудови та впровадження нових компонувальних і допоміжних рішень поряд із застосуванням нових типових матеріалів для масового житлового будівництва. Нові типи проектів: КОПЕ-М-ПАРУС; П-3М; монолітно-цегляні корпуси; ІП-46С; П-44Т, П-44ТМ; П55М; П111М; ПД-4; ГМС-1; І-155; І-1723 .


Еще статьи

В БТІ Кеєва зміни
Мансардні вікна - безпека для дітей
Краткая информация по Ворзелю

Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене