АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Еволюція житлового будівництва в ХХ ст.

Як відбувалася еволюція будови будинків в 20 столітті? Якими будували будинки в різні періоди часу і при різній владі?

Дореволюційні будівлі (до 1917 року) зазвичай мали від 1 до 4 поверхів кожне. Проекти дуже індивідуальні, будівлі дуже рідко бували схожі між собою. Типовим був або камінь, або дерево і камінь, утеплені підручними матеріалами, міг також застосовуватися черепашник, шлак, тріска 9в залежно від регіону, в якому знаходилися вдома, і місцевих будматеріалів, ціна на які була нижчою. Особливо це стосувалося не «купецьких», а «міщанських» будинків). Товсті стіни доповнювалися високими (до 4, 5 метрів) стелями. На сьогоднішній день більшість таких будинків отримали статус пам'яток архітектури, про що свідчать не тільки вибиті або викладені цеглою дати на їх стінах, а й пам'ятні таблички або знаки. Найчастіше такі будинки вціліли в центральних частинах міст, архітектурних та історичних районах міст, яким понад двох - трьох сотень років. Основний недолік з точки зору проживання - глобально застарілі комунікації. Найчастіше їх розташування і стан не дозволяє проводити скільки-небудь прийнятний ремонт, щоб вони повністю відповідали сучасним вимогам експлуатації і безпеки. Пропозиції таких квартир на ринку житлової нерухомості стають все рідше і рідше.

Вже згадані вище «сталінки» (1930-1955 рр..) Мають від 2 до 4-5 поверхів, товсті стіни з цегли, шлакоблоків, дерев'яні перекриття. Високі стелі, число кімнат від 2 до 3-4, але площа квартир при цьому може бути різною. Комунікації також застарілі, про інші недоліки сталінок ми вже вели мову в інших статтях нашого розділу.

Наступним етапом у вітчизняному будівництві стали також вже згадані в наших статтях «хрущовки» (1960-1970-і рр.. ХХ ст.). Типовий зразок практичної реалізації гасла «Квартиру - кожній радянській сім'ї». Сімей було багато, грошей після війни - не так щоб, тому житло вийшло раціональним, економним і універсальним. Висота таких будинків від 3 до 5 поверхів, цегла, кам'яні блоки, пізні «хрущовки» - панельні. Не дуже зручне планування часто поєднується зі все ж роздільними ванними, туалетами, стелями більш звичними для нас в 2,55 м і з повним набором у вигляді балкона або лоджії, але зате все примикає один до одного, тісно, ​​але радує ціна. А ще «плюс» - теплота квартир і більше нові комунікації. Невеликий варіант модифікованої «хрущовки» - це «Брежневка». Правда, крім часу споруди (період, коли Генсеком КПРС був Л. Брежнєв), ці квартири нічим від «хрущовок» практично не відрізняються (хіба що кухні в них побільше і балкон або лоджія є у всіх квартирах, а не тільки в деяких).

Довгий час мрією радянської людини було отримати квартиру в будинку, побудованому за «чеським проектом» або просто - «чешку». «Чешки» з'явилися в 1970-1980-і рр.., Коли почалися вноситися не тільки конструктивні, але і проектувальні зміни до квартири для населення. У таких будинках вже частіше стали застосовувати цеглу в якості матеріалу для кладки стін. Крім того, відбулося збільшення житлоплощі, кухні стали просторими (до 10 - 12 кв. М), такими будинками стали забудовувати нові мікрорайони. Збільшення площі квартири відбулося також шляхом створення підсобних приміщень, появи просторих (і часто засклених) лоджій, балконів появи на кухні, а не в кімнаті. Саме з цієї причини перепланування «чешок» навіть сьогодні відбувається рідко. В основному це 5-поверхового будинку, теплі, з просторими і світлими кімнатами, зі стелями від 2,6 до 2,7 м.

Завершальним етапом розвитку ринку будівництва за традиційними технологіями і зразкам стали новобудови 90-х рр.. ХХ століття, зведені вже в умовах незалежності. Тут можна розділити всі будинки на ті, які були добудовані після «розморожування» заморожених на період розпаду СРСР проектів, і ті, які були зведені в період 90-х років уже за новими технологіями з новими матеріалами, але за колишніми інженерним проектами. До числа таких будівель належать монолітно-бетонні, панельні та цегляні будинки заввишки 9, 10, 12, 16, 17 і 20 поверхів. Оскільки будівництво на той момент велося як державними, так і приватними структурами, то часто проекти відрізняються. Загальна тенденція: стелі висотою від 2,5 до 2,75 м, велика площа квартир (від 65 кв. М), підсобні приміщення, засклення балконів і лоджій, забудова нових територій шляхом ущільнення так званого «приватного сектора». Квартири теплі, світлі, з кухнями від 10 до 15 кв. м, балкони, лоджії, часто - індивідуальні тамбури на сходових майданчиках.


Еще статьи

Ірпінь
Заповідники і заказники Ворзеля
Мансардні вікна - нові можливості
Климат Ворзеля
Двухуровневая 90 м.кв
Всего за 58 000 $
Отличная транспортная развязка
Отличное место
Красивейшая природа


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене