ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Новобудови: що треба знати при купівлі квартири

Іпотечне кредитування сповільнило свої темпи, попит на певні типи нерухомості скоротився, а ринок демонструє стагнацію. Тим не менш, рівень пропозиції квартир в новобудовах не впав, а забудовники не втрачають надії реалізувати квартири в нових будинках.

Новобудови заполонили всі віддалені райони великих міст, втім, поступово перебираючись і в більш наближені до центру райони. Що ж важливо знати при покупці квартири в новозбудованому будинку? Давайте поговоримо про це трохи детальніше.

Приклади будівельних афер за останні кілька років вказують на те, що продаж новобудов сповільнилася недарма: часто інвестори - навіть будучи людьми «при владі» - зіштовхуються з аферистами, які не тільки не збираються завершувати забудову, а й намагаються всіляко витягнути з вкладників в подібне житло побільше грошей. Основним джерелом створення новобудов стало пайову інвестування, що дозволяє фізичним особам чи організаціям вкладати гроші у створення квартир, щоб розосередити витрати і таким шляхом подолати брак грошових коштів і непід'ємні для одного власника витрати.

Втім, не можна не говорити про те, що забудовники також отримують свою вигоду шляхом створення і реалізації типових проектів в рамках такої комерційної операції, як продаж новобудов. Криза призвела до того, що на відкритому ринку з'явилося безліч пропозиції квартир, які не були реалізовані раніше через брак приватних інвесторів. Тепер забудовники намагаються реалізувати ці квартири. Вони діляться на кілька категорій.

По-перше, це квартири, які просто не були викуплені пайовиками і тому потрапили на відкритий ринок: забудовники хочуть їх продати, щоб покрити витрати на зведення новобудов. По-друге, це квартири, визнані «проблемними»: їх виставляють на продаж банки, які сподіваються таким чином погасити заборгованість по непокритим іпотечними кредитами від злісних неплатників, які не погодили свою відстрочку з банком-кредитором і не реструктуризували свої платежі по кредитах, якщо у них були причини не сплатити кредит своєчасно. І по-третє, до числа квартир в новобудовах належать квартири, які новоспечені власники змушені продати, щоб покрити якісь свої фінансові витрати або вирішити певні проблеми.

У випадку, коли ви купуєте квартиру в новобудові, потрібно отримати перелік документів на квартиру, яка продається. Також важливо знати, чи немає прихованого протистояння між наявними власниками в разі, коли квартира будувалася на основі пайової інвестування осіб, які перебувають у родинних зв'язках. Особливо труднощі можуть надавати випадки, коли не було ще отримано свідоцтво про реєстрацію, але квартира вже продається. В процесі підписання договору купівлі-продажу (особливо якщо вам все-таки вдалося вибити іпотеку) банки можуть відхилити угоду з причини невизначеності того, чи є даний об'єкт спільно нажитим майном з боку продавців.

Також важливо, щоб нотаріус заздалегідь провів перевірку документів на той випадок, якщо свіжоспечені власники вже встигли закласти квартиру під кредит або стати злісними боржниками перед комунальними службами. У результаті можна придбати квартиру в новобудові, яка вже встигла потрапити до «чорного списку» банку або ЖЕК. Проведення ретельного юридичного аналізу для угоди по квартирі в новобудові рекомендується не менше, ніж при покупці квартири на вторинному ринку, і про це важливо пам'ятати.


Еще статьи

Загальна інформація про Ворзель
Дом графини Уваровой
Краткая информация по Ворзелю
красивейшие места
Ворзель
Наша природа удивит Вас
96 квадратных метра в 2 уровнях
Светлая квартира
80 000 $


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене