АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Як правильно оглянути придбану нерухомість

У даній статті, хотілося б розповісти вам про правильний огляд квартири, яку ви збираєтеся купувати. Чи варто говорити про те, що дуже багато людей роблять помилкові висновки на візуальному огляді квартири, саме з цієї причини приймають не правильне рішення, про яке згодом постійно жаліють.

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, вам слід спочатку розпланувати свої дії при огляді приміщення. У першу чергу, звичайно ж, варто оглянути сам будинок. Якщо будинок дуже старий і має величезну кількість тріщин, то від нього неодмінно варто відмовитися, так як держава дуже рідко виділяє певні кошти на реставрацію аварійних приміщень, що призводить до величезної кількості подальших проблем.

Перед входом у квартиру зверніть увагу на підвал, якщо він постійно затоплюється, то ви побачите це відразу, і відчуєте неприємний запах вогкості. Зверніть також свою увагу на охайність під'їзду і на наявність домофону (дуже бажаний параметр). Уважно огляньте ліфт і навіть поцікавтеся його роботою у сусідів.

Ну, от ви і до квартири, на що в першу чергу слід звернути свою увагу? Якщо квартира розташована на першому поверсі зверніть увагу на стіни, вогкість в підвалі неодмінно вплине на збереження стін, і ви зможете це відразу ж побачити. Якщо квартира розташована на верхньому поверсі, то вам неодмінно варто уважно вивчити стелю, так як дуже часто дах протікає, і стеля має відповідний вигляд. Якщо в оглядається квартирі стеля заклеєний свіжими шпалерами, то вам неодмінно варто відвідати ЖЕК і попросити ключі від горища, або ж просто поговорити зі співробітниками, які зможуть вам вказати на якість покриття даного будинку.

Природно уважним чином огляньте всю сантехніку, загляньте під ванну, відкрийте мийку на кухні. Старі та гнилі труби відразу ж кинутися вам в очі. Саме такий огляд дозволить вам спочатку скласти деяке враження про правильне формуванні вартості даного приміщення.

Зверніть увагу на вікна - пластикові вони або дерев'яні. Якщо дерев'яні, то приділіть огляду більше уваги, так як старі дерев'яні рами дуже часто просто непридатні до використання, мають величезні щілини і тріщини, які доводиться щороку замазувати і реставрувати.

Уважно огляньте двері. Це також дуже важливий параметр формування ціни, не втрачайте ні яких деталей, і тоді ви дійсно зможете придбати квартиру своєї мрії. Дуже важливо дізнатися про систему опалення. Все відмінно - якщо в квартирі індивідуальна система опалення, якщо ж система центральна, то вам варто поцікавитися у сусідів, наскільки якісне опалення в зимовий період часу.

Уважно огляньте всі кути кімнат. Якщо кути мають певні тріщини, значить, існує проблема з несучими конструкціями, і від такого придбання варто спочатку відмовитися.

Запитайте про натиску води і про якість подачі гарячої та холодної води в квартиру, в даному випадку слова господаря можна перевірити, моментально відкривши крани і подивившись якість напору та нагріву. Якщо у ванній кімнаті є бойлер - це природно досить значний плюс, який також впливає на підвищення вартості.

Ну, і уважно вивчіть ремонт - огляньте підлоги, стіни, шпалери і т.д. якщо ремонт був зроблений на швидку руку, то ви моментально це побачите при більш ретельному огляді. У такому випадку, платити за такий ремонт, як за якісний - просто не варто.

Природно уважне ставлення до огляду приміщення спочатку дозволить вам сформувати правильну думку про ту чи іншу квартирі, і дозволить зробити правильний і доцільний вибір, який згодом дозволить вам тільки насолоджуватися ситуацією.


Еще статьи

Києво-Святошинський район
Климат Ворзеля
Життя без БТІ
красивейшие места, чистый воздух, хорошее настроение...
Таунахаузы
по 204 м.кв.
элитное жилье
Шикарнейншее место


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене