ВНИМАНИЕ!!! Новые квартиры в г. Ворзель в доме БИЗНЕС КЛАССА от 31 000 у.е. !!!! АКЦИЯ!!! новые 1-но комнатные квартиры 40 м.кв от застройщика в Ворзеле 28 000 $!!! Акция!!! Квартира бизнес-класса с дизайнерским ремонтом!!!

Интересное и полезное

Перейти к недвижимости


Керамблок Porotherm - кращі традиції, якість і стиль

Історія використання керамічних блоків в будівництві будинків налічує не одну тисячу років. Процес виробництва керамблоків удосконалювався століттями, завдяки чому сьогодні ми можемо з усією впевненістю заявити, що керамічний блок є одним з найбільш перевірених і якісних будівельних матеріалів.

Керамічні блоки Porotherm успадкували всі найкращі якості своїх великих попередників, пропонуючи вам сьогодні не тільки високу екологічність, міцність і надійність, але й вишуканість, естетику, індивідуальний стиль.

Основною сировиною для виробництва Керамблоки, як і багато століть тому, залишається природна глина - унікальний в усіх відношеннях матеріал, в надійності і якості якого ніхто ніколи не засумнівається. Після випалювання глина набуває ще більше неоціненних переваг, що дозволяють їй легко вирішувати будь-які завдання, які ставлять професійні будівельники, архітектори та дизайнери.

Одне з головних достоїнств Керамблоки (а блоки Поротерм не є винятком) - здатність максимально довго акумулювати тепло. Це означає, що у вашому домі завжди буде сприятливий мікроклімат: взимку жарко, а влітку прохолодно. Це дозволить вам істотно заощадити на оплаті за опалення або електроенергію (при використанні електрообігрівачів), а влітку, якщо вам не потрібні зайві протяги та переохолодження, спокійно обійтися без кондиціонерів.

Керамічні блоки Porotherm характеризуються високими протипожежними властивостями, а під час горіння не виділяють ніяких токсичних субстанцій, які могли б бути небезпечні для здоров'я людини.

Керамблоки Porotherm, по суті, являють собою унікальну суміш глини, піску і води, яка в підсумку перетворює податливий, пластичний матеріал, яким є глина, в дуже міцний, стійкий до будь-яких деформацій навіть тоді, коли ви маєте справу з навантаженнями, що діють протягом тривалого часу. Тому керамічні блоки Поротерм можуть успішно використовуватися як в малоповерховому, так і у висотному будівництві. Porotherm не дасть вам приводу для занепокоєння: в міцності висотної конструкції ви можете бути впевнені на всі 100.


Еще статьи

Повідомлення ОДПІ Ірпеня щодо сплати податку на землю
Історія Ірпеня
Ворзель почтил своих героев
Керамічні блоки - тепло і надійність вашого будинку
Новобудови: що треба знати при купівлі квартири
Ворзель. Лікарня відновного лікування військово-медичного управління СБУ Україна
элитное жилье
Шикарнейншее место
Всего 12 квартир
Малоквартирный дом
отличное предложение
в красивейшем доме
Классное место в Ворзеле
и с красивейшей природой!


Продажа квартир в городе Буча, Квартира от застройщика в городе Буча, Квартирный дом в лесу в городе Буча, жилищный комплекс в городе Буча, Квартира в элитном доме в городе Буча, квартира со свободной планировкой в городе буча, 1к квартира в городе Буча, 2к квартира в городе Буча, 3к квартира в городе Буча, 4к квартира в городе Буча, двухуровневая квартира в городе Буча, квартира в пентхаузе в городе Буча, квартира - студия в городе Буча

Продажа квартир в Ворзеле, Продажа Таунхаузов в Ворзеле, Таунхауз в Ворзеле, Квартира от застройщика в Ворзеле, Жилищный комплекс в Ворзеле, Квартира в элитном доме в Ворзеле, квартира со свободной планировкой в Ворзеле, 1к квартира в Ворзеле, 2к квартира в Ворзеле, 3к квартира в Ворзеле, 4к квартира в Ворзеле, двухуровневая квартира в Ворзеле, квартира в пентхаузе в городе Ворзеле, квартира - студия в Ворзеле, квартиры в курортном городе Ворзеле

Продажа квартир в городе Ирпень, Продажа Таунхаузов в городе Ирпень, Таунхауз в городе Ирпень, Квартира от застройщика в Ирпене, Жилищный комплекс в Ирпене, Квартира в элитном доме в Ирпене, квартира со свободной планировкой в городе Ирпень, 2к квартира в городе Ирпень, 4к квартира в городе Ирпень, двухуровневая квартира в городе Ирпень, квартира в пентхаузе в городе Ирпень, квартира - студия в Ирпене